Jump to content

Mazda 3 İmpressive veya Dynamic

M.E.G

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracımızla büyük bi kaza geçirmemiz sonucu pert oldu. Çok şükür kimsede bişe yok.

O kazadan ailem sağ çıkdığı için tekrar mazda 3 düşünüyoruz. Kaza testini başarıyla geçti  :clap:

Kazasız, değişeni olmayan düşük km de 2009 dynamic otomatik veya 2010-2011 ipmressive otomatik mazda 3 satıcısı olursa benimle irtibata geçerse sevinirim.

2014 skyactivleri ( gelirse tabi) beklediğim için sıfır düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok sağol Gökhan Abi.

Verilmiş sadakamız varmış, çok derin bi konu abi ama kısaca şöyle olmuş babam gece 120-130 civarı hızla giderken kontolü kaybedip takla atmış. araçta 3 aile vardı. Annemin 2 kaburgası kırıldı onun dışında çok şükür bişe yok. Araçta 20 bin TL hasar var.

araç kaymaya başlayınca sol önü kayaya çarpmış ve 6 metre falan yükseklikten tavanın üstüne düşmüş. Araca baktım, kaza yaptığı yere baktım da mazda harbi sağlammış. Onun için tekrardan mazda diyorum abi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah esirgemiş. Çok şükür bişey yok. Abi bu trafik hız kuralları gerçekten mantık demekki ya bazen saçma olduğunu düşünürdüm fıstık gibi yolda 70 km limitmi olur derdim ama demek iltimat etmek lazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Allah kimsenin başına vermesin gerçekten çok kötü birşey, inşallah en kısa zamanda anneniz eski sağlığına kavuşur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ailene de sana da geçmiş olsun Mustafa. Annene de acil şifalar.

Bu arada herkes otomatik arıyor. Manuel soran olsa belki ben de satacağım da artık çok zor görünüyor. Alacağın araç şimdiden hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa Kardeşim çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın, annene de acil şifalar dilerim.

Sağol Özhan abi... Amin abi inşallah bir daha yaşamayız...

Büyük geçmiş olsun Mustafa, annene acil şifalar...

Teşekkürler sayın abim...

Çok büyük geçmiş olsun. Allah beterinden korusun. :nazar: Anne'nede acil şifalar diliyorum.

Teşekkürler... Allah kimseye kaza bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...