hakanakt

Arka Amortisör Tek mi?

Merhabalar 2006 Model Sedan Mazda 3 ün ön süspansiyonları sorunlu ve KYB marka düşünüyorum fakat önler için sağ sol olarak geçiyor ancak baktığım satış sitesinde arka amartisör için sağ sol belirtilmemiş.Kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum arkalarda sağ sol olayı yok mu ve de tek mi bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Bir de KYB işimi görür mü?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar 2006 Model Sedan Mazda 3 ün ön süspansiyonları sorunlu ve KYB marka düşünüyorum fakat önler için sağ sol olarak geçiyor ancak baktığım satış sitesinde arka amartisör için sağ sol belirtilmemiş.Kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum arkalarda sağ sol olayı yok mu ve de tek mi bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Bir de KYB işimi görür mü?

Kyb amartisör orjinal amartisorlere çok yakın bı marka ama daha sert ismi gibi  ama tavsiye ederim fiyat konusunda baya uygundur

Diğer konu ise arkalar sag sol diye geçmiyor diye biliyorum çünkü ikiside aynı amartisör şekil itibari ile bu sebepten sag sol diye yazmiyor ama genede servise sormakta fayda var

Ve son olarak arkalarda iki tane amartisör var çünkü mazda 3te bağımsız suspasiyon var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.