Jump to content

2013 Model Mazda CX-9

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, yeni tasarım anlayışını model gamına yaymak için vakit kaybetmemeyi tercih etmiş. Yeni 6 daha piyasaya çıkmadan markanın en büyük SUV modeli de makyajlandı.

2013-Mazda-CX-9.3.jpg-700x525.jpg

İlk olarak sadece ön kısmının fotoğrafları dağıtılan aracın büyüyen ön panjuru Kodo tasarım anlayışını yansıtırken LED gündüz farları ilave edilen farlarının tasarımı da farklı. Tamponda yapılan değişiklikler aracın daha sportif görünmesini sağlarken yeni jant seçenekleri opsiyon listesine eklenmiş.

Otomobilin donanımını da zenginleştiren Mazda yeni modelde şerit takip asistanı, kaza uyarısı ve adaptif uzun farların yanında sesle kumanda edilebilen navigasyon sistemini de sunmaya başlamış.

Kaynak : Agamemnon

2013-Mazda-CX-9.2.jpg-700x471.jpg

2013-Mazda-CX-9.3.jpg-700x525.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Türkiye'de kaç tane var sorusu daha mantıklı olurdu.

Hocam sen  Konya'daki cx-5'leri sayıyorsun ya, ondan sordum:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

aralik 2012 de Rusya'da olacak cx9 un Rusya icin gecerli konfigurasyon ve gecerli on siparis fiyati..

http://www.mazda.ru/upload/country/ru-ru/pdf_downloads/specs_brochures/cx-9/CX-9_Price_2012_Oct.pdf

1.919.000 Ruble + 15.000 Ruble metalik renk farki : 1.934.000 Ruble

Bugunku kurdan $61,579  , 110,534 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aralik 2012 de Rusya'da olacak cx9 un Rusya icin gecerli konfigurasyon ve gecerli on siparis fiyati..

http://www.mazda.ru/upload/country/ru-ru/pdf_downloads/specs_brochures/cx-9/CX-9_Price_2012_Oct.pdf

1.919.000 Ruble + 15.000 Ruble metalik renk farki : 1.934.000 Ruble

Bugunku kurdan $61,579  , 110,534 TL

Yani Türkiye karşılığı: 300.000TL.

Peki yine aynı 3.7 litre mi olacak? Dizel 2.2 yok muymuş?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Land Cruiser Highlander ve Prado , Volvo xc90, Mercedes GLK Class, BMW X3 daha ucuz. VW Touareg , Land Rover Discovery 4 ayni para.. 

P.S: bahsettigim araclar Moskova'da yapilan bir ankette "CX9 yerine tercih edebilecegim" diye bahsedilen araclar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Land Cruiser Highlander ve Prado , Volvo xc90, Mercedes GLK Class, BMW X3 daha ucuz. VW Touareg , Land Rover Discovery 4 ayni para.. 

P.S: bahsettigim araclar Moskova'da yapilan bir ankette "CX9 yerine tercih edebilecegim" diye bahsedilen araclar.

"Cennette mi yaşıyorum acaba?" Diye hiç kendine sordun mu Ferdi? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

"Cennette mi yaşıyorum acaba?" Diye hiç kendine sordun mu Ferdi? :D

valla Porsche Cayenne ve ardindan Infiniti fx37 aldigimda evet , sormustum ))) 61.000 Usd ye alinacak 1-2 yasinda daha ne araclar var burada )) Ama "yasamak" kavramina arabadan cok evin uydugunu anladigimda tum bu luxten vazgecip ev aldim iste kisa sure once. O yuzden su an elimdekilerle yetiniyorum )) kisacasi arabalar ucuz evet, ama evler coooooooook pahali ! )))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayret, arazi de büyük ama...

Arazi buyuk ama buyuk kismi zaten buzul caginda hala )) geri kalan buyuk kisimda hayat gayet ekonomik. Lanet olasi Moskova'da herrrrsey pahali lux araclar,sigara,icki,benzin,gaz,elektrik,telefon disinda. Tr'de 1000 TL ile gecinebilenin Moskova'da 2000 USD ile ile sansi yok maalesef :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arazi buyuk ama buyuk kismi zaten buzul caginda hala )) geri kalan buyuk kisimda hayat gayet ekonomik. Lanet olasi Moskova'da herrrrsey pahali lux araclar,sigara,icki,benzin,gaz,elektrik,telefon disinda. Tr'de 1000 TL ile gecinebilenin Moskova'da 2000 USD ile ile sansi yok maalesef :(

Gulp! :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...