Jump to content

Çok Sinir Bozucu Bir Olay

abluka

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ya arkadaşlar az önce ilanlara yeni bir mazda3 eklendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-3-full-lpg-li-otomatik-99884667/detay

araç bu. Adam ilk başta 28.500 yazmıştı. Sonra ben aradım hemen dedim ben alıcıyım plaka sorguladım araç temiz. Tamam dedim pazarlık yaptık 27 500 e anlaştık. Tamam dedim yarın geliyorum. Adam tamam dedi söz alıyorum senden dedim servise götürür alırım dedim. Tamam dedim 27.500 e sende dedi. Neyse aradan 5 dk geçti telefon çaldı. ilanı yeğenim habersiz koymuş çok düşük yazmış. Eee abi son fiyat ne ? bi düşünelim. Son fiyatta bu olmuş işte 29.500. tam heveslendin acayip sinirim bozuldu. İlan konulur konmaz aradım ya adam şaşırdı tabi. Hemen fiyatı uçurdu. Birde bu araç diğer 2007 modellerden farklı içi biraz daha değişik ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Evet sinir bozucu ama işte mal onun malı istediği fiyata satabilir eğer yüksek geldiyse ve kırmıyorsa mecbur başka bir araca bakıcaksınız, hani diyoruz ya nasipse olsun nasip değilse bir şey bahane olsun işte bu onun gibi bir şey olmuş herhalde ; hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:))))) sende nasıl ayılıp bayıldıysan adam ne koparsam kâr moduna girmiş :) fazla alıcı görünmemek lazım . Kız milleti de böyledir . Dibin düşerse burnundan getirirler :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araba ilana aktif oldu ben hemen aradım geliyorum savul dedim. Adam şoke oldu ulan bende ne araba varmış meğerse diye saat başı 1000 tl artıyor hadi hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işin aslı ben onu 2007 görünce makyajlı sandım hemen alayım gitsin dedim çok ucuz bulduğum için değil. Hiç araba yok ki. olanlarda fiyatı uçurmuş. Birisi makyaşlıya 36 milyar yazmış. SAtamayacak  1 2 ay sonra yine o fiyatlara verecek. Resimleri filan da değiştirdi ben aradıktan sonra 4 kere ilanı değiştirdi görmemiş:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her şer de bir hayır vardır. Aracın fiyatı zaten yüksekmiş iyi ki almamışsınız. Üzülmeyin ilk siz aramadınız aracı :) ilk ben aradım sizin verdiğiniz fiyatın çok altında bir rakam teklif ettim eğerki parayla alakalı bir durum olsa aracı hemen size verirdi. Benim teklifimin yanında sizinki bulunmaz nimet :D Ancak bu abimizin baska bir sıkıntısı var muhtemelen . Hani şu aracı alıp ertesi gün 6000-7000TL üzerinde bir fiyat yazıp ilana veren abilerimiz kardeşlerimiz var ya bu abi de onun gibi işte fiyatı yüksek tutuyo ki aracından memnun ama biri de takılırsa bu fiyattan veririm düşüncesiyle hareket ediyor. Ben 2005 model mazda 3 a.mavi 23000TLye arac sattım, bi baktım benim aracım benim resimlerle ertesi gün 29000TL ye ilanda . Biraz düşük yazmamışmısın diye mesaj yolladım gelen cevap şu; Abi ben zaten satmıyorum ki öylesine verdim :D Birde işin şu acı bölümü var ki en çok beni sinir eden kısmı . Müşterilerin de çoğu aracın gerçek piyasası bu sanıp fiyatı millete bakarak şişirmiyorlarmı allaaaaah  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şu sondaki en sondaki lafına bittim işte. Bazı dangozlarda ula bizim araba neymiş meğerse diyor veriyor fiyatın gözüne hepsi bir birine bakıyor onlarda arttırıyor. Sanıyorki hemen satılacak. Sonra bekliyor ha bekliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her şer de bir hayır vardır. Aracın fiyatı zaten yüksekmiş iyi ki almamışsınız. Üzülmeyin ilk siz aramadınız aracı :) ilk ben aradım sizin verdiğiniz fiyatın çok altında bir rakam teklif ettim eğerki parayla alakalı bir durum olsa aracı hemen size verirdi. Benim teklifimin yanında sizinki bulunmaz nimet :D Ancak bu abimizin baska bir sıkıntısı var muhtemelen . Hani şu aracı alıp ertesi gün 6000-7000TL üzerinde bir fiyat yazıp ilana veren abilerimiz kardeşlerimiz var ya bu abi de onun gibi işte fiyatı yüksek tutuyo ki aracından memnun ama biri de takılırsa bu fiyattan veririm düşüncesiyle hareket ediyor. Ben 2005 model mazda 3 a.mavi 23000TLye arac sattım, bi baktım benim aracım benim resimlerle ertesi gün 29000TL ye ilanda . Biraz düşük yazmamışmısın diye mesaj yolladım gelen cevap şu; Abi ben zaten satmıyorum ki öylesine verdim :D Birde işin şu acı bölümü var ki en çok beni sinir eden kısmı . Müşterilerin de çoğu aracın gerçek piyasası bu sanıp fiyatı millete bakarak şişirmiyorlarmı allaaaaah  :kafa:

sunu sözü her zaman söylerim mazda için degerini istedigin her mazda satılır ama bazı tok satıcı ama ac olan insanlar yüzünden mazdanın adı cıkıyor mazda için ilk duydugum laf mazdanın piyasası yok hemen ilk laf bu ama gerekli acıklamıyı yapınca ise aaa diye gözümün içine bakıyorlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet piyasada az olan sorunsuz cok keyifli kendine baktıran bi markaya biniyoruz kullanıyoruz ama biseyinde suyunu cıkarmamak gerekir 5 10 fiyat cekilmez  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaman zaman mazdanın m sinden ve piyasasından anlamayan adamlar arabaları temiz olmasa bile fiyatı çok uçuruyorlar o zaman da ben ..... diyorum. Sözüm 12 bin tl lik arabası olupta 16-17 bin tl isteyenlere.... allah yolunuzu açık eylesin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi adam görmemiş işte ilanı koyar koymaz aradık ya cahil telaşlandı aç gözlülük yaptı. Yahu bizde 5 günde sattık aracımızı istesek 500 tl daha fazla alabilirdik ama baktım alıcı adam gibi adam ufak tefek şeylerden boya var çizik var fiyat kır demiyor adam ne fiyat istediyse o fiyata sattım gitti. 300 500 için 2 ay beklemeye değer mi. Herkez nasibini yer dur bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...