abluka

Ön Panjur ve Birkaç Soru

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-kazasiz-ve-orjinal-92-000-km-de-65235781/detay

Arkdaşlar şu araca ön panjur nasıl temin edebilirim. Ucuz bir çıkma nerden bulabilirim. Birde plakanın yerini değiştirmiş çok kötü olmuş eski yerine alsak nasıl olur kaça patlar. bagajdaki boyanacak yer ve ön taraftaki kırık düzeltilebilir mi? bunların maliyeti nedir. Bu araç bu fiyata nasıldır yada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizden aldığım bilgilerle yarın araca bakmaya giideceğim yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç çok yıpranmış geldi bana fotoğraflardan. Alçaltılmış, orasıyla burasıyla oynanmış vs.. Daha temiz alternatifler mutlaka vardır derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Adam hiç boya yok diyor. bu fiyata da hiç satan yok ki  :'(  benimde resimleri pek hoşuma gitmedi ama adam ederim diye ümit etmiştim. Yaramaz mı diyorsunuz??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilan onay sürecinde gözüküyor açılsın bir bakayım merak ettim şimdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servislerde bulunuyordu ön panjur, sedanlar için öyle pahalı bir şey de değildi, bir sormanız lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende yapacağım masrafları hesapladım araç uygun fiyata sanıyordum ama masraflarla çokda uygun değil. İzmirde de mazda yok aksi gibi. ben siz ne derseniz onu yapayım vazgeçtim bu araçtan gidecektim ama siz araştırın dediniz bekleyim biraz daha nasibime güzel bişey düşer elbet.

Bu arada geçen sene eşim bu aracı hiç sevmezdi. Şimdi alıcı gözle baktı başka araba beğendiremiyorum. İlla mazda olsun diyor. Hakkaten öyle ama googla toyotamı hondamı yazıyorum mazda diyorlar. focusmu lancermi diyorum mazda diyorlar:) mazda mazda mazda başka bişey diyen yok. Honda formuna üye oldum mazda bulamayınca honda bakayım dedim honda kullanan biri çıktı toyota honda mazda kullandım kesinlikle mazda 3 diyorum dedi. Sonra herşeyden vazgeçtim illa mazda illa mazda dedim. Bekliyorum bakalım. Mazda resimlerde mermi gibi sapasağlam duruyor araçtan anlamaya gerek yok resmine baksan yine yetiyor:) O bişey değilde sedan otomatik bi mazda bulalım bana hesaplı yokmu satan:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya var mı böyle birşey resmen sabrımı ölçüyorlar. Adam 25 bine satıyordu. Şimdi baktım adam fiyatı 28 bine çıkarmı. Arkadaş neden benim aradığım araçlar 3 milyar birden artıyor. Bu mazda  satıcıları neden böyle yaa bu kaç etti :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlandaki fotoğrafta plakayı kapatmış, ama ilan açıklamalarında plakayı yazmış. Anlamadım ne laka ? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün 25 milyardı ben aradım 28 oldu  :tey:  Arabasını satan varsa tek telefon ile piyasa değerini yükselte bilirim:) 3 tane hasar görünüyor. Yazık günah ya şu arabaya ettiğinine bak aslında bizim forum olarak bu aracı bu adamın elinden kurtarmamız lazım ben niyetlenmiştim ama 1 tl aşşa inmiyor. Arabayı hak ettiği yere taşıyacaktım olmadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence siz ne üzülün, nede bu duruma takılı kalmayın. Her işte vardır bir hayır diyerek siz arayışınıza yani yolunuza devam edin. Bu işler aynı zamanda nasip kısmet işide.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abluka kardeşimiz nasıl bi konuşma pazarlık şekli varsa satıcıyı gazamı getiriyo artık napıyor bilmiyorum sayesinde mazda piyasası tavan yaptı :)

kardeş birazda volswagen le toyotayla uğraş bırak millet mazda sahibi olsun yoksa kimse alamıcak  :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence bu aracı alma çok hırpalanmışa benziyor ayrıca içindende hiç fotosu yok bu arada abluka kardeşim  bence mazda aramaya devam et ; devam etki mazdalarımız değer kazansız , piyasa yapsın bütün ilanları ara satış sitesindeki :D  vede burada yayınla memnuniyetle okuyalım :D fiyat artışlarınıda takip edelim . :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.