Jump to content

2007 Mazda 3 Dynamic Sedan Manuel Vites

pikapika

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar,

Ne yazık ki maddi sebeplerden dolayı guzumu satıyorum. Ben gene buralardayım, kısmetse bir iki sene sonra artık CX-5 mi olur Takeri mi olur yeni guzuma kavuşmayı planlıyorum. Ama şartlar gereği şu anda guzumdan ayrılmam gerekiyor. İlanı yazarken boğazım düğümlendi. Fiyata isteyen istediği yorumu yapabilir hiç sorun değil. Aynı yaş ve kilometredeki araçlardan biri 31000 diğeri 31300 yazmıştı. Ben de 31500 yazdım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2007-mazda-3-dynamic-sedan-manuel-100924874/detay/

İlana yazıp, okuyunca fazla samimi bulduğum için sildiğim kısmı buraya ekliyorum:

MazdaSeverlere Özel Not: Buradan sonrasını sadece daha önce Mazda kullanmış kişiler içindir.

2005 yılında Mazda 3'ü ilk gördüğümde hayaller kurmaya  ve yediğimden içtiğimden kesip birikim yapmaya başladım. 2006 yılı Kasım ayında nihayet aracıma kavuştum. İlk bindiğim anki heyecanım, yüzümdeki ifade tarif edilemez. Uzun yıllar birlikte zaman geçirdiğim, kahrımı çeken, beni bir kere bile üzmeyen aracımı teslim edeceğim kişinin de benim gibi tutkulu olmasını çok isterim. Mazda 3 benim için hiçbir zaman bir ulaşım aracı olmadı. Her yere beraber gittiğim, sohbet ettiğim yol arkadaşım oldu. Hala her binişimde "Maşallah" der şöyle bir okşarım. Öyle kolay kolay kimseye kullandırmadım, kullananlara da sözleşme imzalatmadığım kaldı. İlanı yazarken bile boğazım düğümlendi. Mazda 3'ümü alırken hedefim, ömrümüz yettiğince birlikte olmak, hiç satmamaktı. Şimdi ise mecbur olduğum için satıyorum ve tek isteğim aracımı emanet edebileceğim benim kadar özen gösterecek birini bulmak. Ara ara gelip binmek istersem beni kırmayacak biri.

Umarım aracıma hangi gözle baktığımı anlatabilmişimdir ve umarım bunu devam ettirecek birine gider.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdinç, arabanı ve Mazda'yı ne kadar sevdiğini biliyorum bu sebeple ben de üzüldüm . İnşallah hayırlısı olur ve Allah en kısa sürede gönlündeki arabayı nasip eder.

Bunun bir sonraki model Mazda3 veya dediğin gibi CX-5 olması en içten dileğimiz tabii.

Eğer çevremden birileri araç arayacak olursa muhakkak bu araçtan bahsederim. Hakkında hayırlısı olsun.

Bu arada Aykut / Necip ( Mazda Ozan ) ile de irtibata geçmende fayda olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdinç mesajını ve ilanını okurken, inan benim bile içim cızz etti. Senin için hayırlısı ne ise o olur inşallah. Ve Allah gönlüne göre bir Mazda modeli verir inşallah.

Ve yine inşallah hayırlı bir kişiye gider. Hayırlı satışlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abi teşekkürler,

Necip beni bulur zaten :)

Kısmetse yarın Merser'e 80 bin bakımı yaptıracağım. Onlara da haber vereceğim, Ersun Bey sorup duruyordu, satarsan mutlaka haberim olsun diye. Aslında tanıdık birilerine gitmesini isterim, hem ara ara ziyaret ederim, hem de güzelim guzu yabancıya gitmemiş olur.

İlanı yazarken epey moralim bozuldu. Ola ki satarsam teslim ederken düşüp bayılırım diye korkuyorum :D

Bir sonraki aracım kısmetse ya CX-5 ya da Mazda 6 olacak. Ama durumum tamamen vergi düzenlemesi ve 1.6 motor gelip gelmeyeceğine bağlı. Aracımı satmam, ev ile ilgili. Toparlanmam zaman alacak ama eninde sonunda yine Mazda'ya döneceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorma İlhan abi,

Babam ticarette duygusallığa yer yoktur der ama ister istemez bir bağ kuruluyor işte. Maddi açıdan bakarsak satmam gerekiyor, içimden de satılmaz da başka bir yol bulurum inşallah diye geçiriyorum.

Tek tesellim, değerini bilecek birine gitmesi olur.

Güzel dileklerin için ayrıca teşekkür ederim İlhan abi, artık hayırlısı ne ise o olsun bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erdinç, sebep ev olduktan sonra hiç dert etme, en azından iyi bir sebep ile satıyorsun. Allah daha güzelini nasip eder inşallah ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak abi teşekkürler,

Necip beni bulur zaten :)

Kısmetse yarın Merser'e 80 bin bakımı yaptıracağım. Onlara da haber vereceğim, Ersun Bey sorup duruyordu, satarsan mutlaka haberim olsun diye. Aslında tanıdık birilerine gitmesini isterim, hem ara ara ziyaret ederim, hem de güzelim guzu yabancıya gitmemiş olur.

İlanı yazarken epey moralim bozuldu. Ola ki satarsam teslim ederken düşüp bayılırım diye korkuyorum :D

Bir sonraki aracım kısmetse ya CX-5 ya da Mazda 6 olacak. Ama durumum tamamen vergi düzenlemesi ve 1.6 motor gelip gelmeyeceğine bağlı. Aracımı satmam, ev ile ilgili. Toparlanmam zaman alacak ama eninde sonunda yine Mazda'ya döneceğim.

Hayırlı satışlar , Erdinç bey .. Umarım en kısa sürede toparlarsınız.. Bu arada Burak abi teşekkür ederim.. Özelden irtibata geçtim kendisiyle..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...