Jump to content

Benim canavarı satışa koydum . İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

ECA19

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak benden önce davranmışsın, biraz öncede diğer konuda, Gökhan abiden öncede ben davranmışım.

Evet Sticker muhabbetinde, sonra bu mevzuda sopa hayırdır diye ben soracaktım. :)

Forumda benim bilmediğim derin bir sevgi sözcüğü, anlamına  filan mı geliyor bu karakter. (  :sopa: )

Hayır Allahtan Mersin'desin, kahvaltı organizasyonun da tırsardım vallahi....:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı satışlar. Allah nazardan korusun :nazar: , o parlaklığı nasıl elde ettin merak ettim :)

firsat buldukca arabayi kendim yikiyorum. birde pasta cila boya koruma cizik giderici yaptirdim ;))
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. umarim mazda'yi seven kiymetini bilecek bir arkadasa nasip olur ;*)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

firsat buldukca arabayi kendim yikiyorum. birde pasta cila boya koruma cizik giderici yaptirdim ;))

İşin gerçeği bunu yapacak vakit ve daha önemlisi sabır yok bende. Şurada yaptırdım desen büyük bir ihtimal gidip yaptırırdım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kışa girmeden aslında bende yapmak yada yaptırmak istiyorum. Bir dönem Megane II aracım varken, Bauhause'dan özenerek Polisaj makinesi almıştım. Sonax'ın boya koruma ve çizik giderici cilasıyla birlikte. Sene sanırım 2005-2006 o gün bu gün 1 kere kullanabildim. :)

Uygulamanın yapılabilmesi için Güneşsiz, toz olmayan temiz bir ortamda olması lazım. Elektrik kablosu problem vs. derken 1 kere kullanabildim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...