Jump to content

Bu Araç 2013 ün Sonunda Çıkacak Mazda3 Olabilir mi?

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İnternette gezerken buldum olabilirmi acaba buysa çok güzel bence.Dikkat ederseniz ön tarafı cx5 mazda artık ön kısmı her araçta aynı yapıyor mazda 6 da da bu böyle belki fake değildir siz ne dersiniz.

bg1280472463.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• Fotifoti

6

• emregc

9

• Mehmet Özdemir

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Aslında fena görünmüyor, yeni  m6 nın çizgilerini taşıyor, bi de içini görebilseydik )  Ama büyük ihtimal  içi yine cx5'e  benzeyecek aynı  m6 gibi, her ikisininde salon tıpatıp aynı.

Neyse bi çıksın hele bakarız ))  Ne diyelim Caponlar yapmış !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben begeniyorum ic kaliteyi cx 5 de.. keza mazda 6 da ayni zaten birebir.. ama o multimedya sistem kucuk kalmis ve de uzerindeki 2 buton cok gereksiz ya! zaten joystick den kontrol edebiliyosun o kadar ucuz gorunmeyeydi iyiydi ))) phantom cikarsin bi multimedya sistem de degistireyim bari cx5 dekini ))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araç olma ihtimali düşük bence. Takeri'nin küçük kopyası olmuş. Andırır ama birebir kopyası olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araç olma ihtimali düşük bence. Takeri'nin küçük kopyası olmuş. Andırır ama birebir kopyası olmaz.

Lansmandan önce hep böyle resimler çıkar. Hatırlarsanız güncel kasadan önce aşağıdaki resim çıkmıştı :)

2010-Mazda3.jpg

2010-Mazda3-2.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İşte onun için böyle lansmandan önce çıkan fotoğraflara pek aldırış etmemek lazım :D ama az çok belli olan bir şey var ki Mazda CX-5 ve Mazda6 dan sonra görünümün bu iki araca benzeyeceği ortada ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk resim bana göre oynanmış. Burun kısmı çok yüksek, arka camın yukarısı dışarı doğru çıkıntılı, arka spoiler kısa kalmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lansmandan önce hep böyle resimler çıkar. Hatırlarsanız güncel kasadan önce aşağıdaki resim çıkmıştı :)

2010-Mazda3.jpg

2010-Mazda3-2.jpg

Bu olsa olsa Alfa Romeo - Mazda evliliğinin meyvesi olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnternette gezerken buldum olabilirmi acaba buysa çok güzel bence.Dikkat ederseniz ön tarafı cx5 mazda artık ön kısmı her araçta aynı yapıyor mazda 6 da da bu böyle belki fake değildir siz ne dersiniz.

bg1280472463.jpg

Bu resim için render çıktısı diyor yayınlayan site aşağıda, yani çizim aşamasında aynen böyle  bu araç, bence orjinali de böyle gelecek 2013 sonunda...

http://www.caranddriver.com/news/2014-mazda-3-rendering-and-information-news

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...