Jump to content

Mazda Bayiden 2.el Mazda3 Touring Almak

yeppaandela

Tavsiye Edilen Mesajlar

herkese selamlar mazda izmir yeni otomotivden 2.el 2011 touring 4000km almak üzereyim bayiye sormam gereken veya bilmem gereken bi ayrıntı varmı neye dikkat etmeliyim yardım ederseniz sevinirim!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun.ekspertiz raporu varsa isteyin.trimer kaydını sorgulayın.tanıdık bi sigortacınız varsa ondanda bi sorgulama yaptırın.aklıma gelenler bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Km si düşük bu nedenle fiyatı sıfırına çok yakın olmasın çünkü 2012 modeller iyileştirilmiş makyajlı daha üstün araçlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onur'unda dediği gibi Sadece bayiden değil, galeriden, oto pazarından, sahibinden vs. kimden yada nerden alırsanız alın ekspretiz ve tramer raporu şart.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Km si düşük bu nedenle fiyatı sıfırına çok yakın olmasın çünkü 2012 modeller iyileştirilmiş makyajlı daha üstün araçlar...

Emre bey bende 2011 model mazda 3 touring dizel düşünüyorum. 2011 modeller le 2012 modeller arasında bir fark varmıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracta nevcox navigosyon xenon far led sis fari var bu yuzden test araci olucagini dusunmuyorum mazda bayi sadece araci firma expertiz raporuda istiycem tramerde de bi sey gozukmuyor 41 bin istiyor piyasada buldugum bi ust modellerde genelde beyaz siyah ve otomotik 2 arabamda beyazdi siyahta cok kirli gosterir diye dusunuyorum arac gumus gri baska ayrinti sormam gereken varmi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni otomotiv benzer dizel bir aracı bana sunmuştu.19 000 km de. Patronlarının kullandığı bir araçtı , yeni araçlar gelince bu araç ı satmak istemişler. Sizinkindede benzer bir durum olabilir mi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın test aracı olup olmadığını sorun bence... Km.den öyle gibi görünüyor..

aynen oyle 4000 km de aracı ancak ya cok buyuk kaza ile satar insan ya da test aracı ise aracın sahibini de sorun oradan birisi cıkabilir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba  eskı bır mazdacı olarak bence mazda almadan once kafanızda sunlara karar vermeız lazım 1-benzınliyse tup taktırmayacagım mazdada sıkıntı60 70 bınde kelebek yersınız sıfırı 3500 tl 2-orjınal parca dısında kullanmayacagım mazda tam bir yan sanayi dusmanıdır 3istanbul dısıda allah gostermesın arıza yaptıysa yapmaz genelde usta bulamayacagım bulsamda arabayı deneme yaılma yontemıyle hallettırecegım 4-satarken mazdada  acele etmıyecegım degerının altında gerekırse verecegım. simdi mazdacılar bana kızacak ama bu ulkede mazda bınılecek araba degıl helekı bu mermerler guvencesıyle hıc degıl saygılar umarım sılınmez yazım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok eski kullanıcıyım, bahsettigin kelebek sorunu ( eğer sorunsa) bizim başımıza 300bin de geldi . Siz biraz şanssızlık yaşamışsınız sanırım . Yedek Parca ve usta konusunda haklısınız. Artık mermerler yok, eski sorunlarda pek yok. Aracım 50bine geliyor , ben gönül rahatlığıyla biniyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşın haklı olduğu konuların olduğunu düşünüyorum ama B sınıfı arkadaşımın aldığı alman malı araba 35bin 2 hava yastığı manuel klima kapak jant adam şimdi üstüne 2bin harcayıp direksiyon kontrol jant alacak bunları göz önüne alınca ki fazlasıyla dikkatte aldım ondan sonra Mazda dedim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...