Guest serhat1299

Mazda 626 Ön Konsol

arkadaşlar benim aracın ön konsol endibinde yani camla birleşen yer yakın biryer açılma meydana geldi.30 cm uzunluğundu .ön camın dışından baktığınızda direksiyon tarafında sileceğin oturduğu yerin hemen altı acılma oldu.sarı süngör gözüküyor baktığınızda.bilmem anlatabildim mi?resim var ama yükleyemiyorum.resmin kb.tı yüksek geliyor dosya eklem yerine.

bu sorunu nasıl çözebilirim benim yapbileceğim bir yapıştırma taktiği var mı?yada neyle yapıştırabilirim eskisi gibi olması için.

yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.photosize.com/

bu siteyi sık kullanılanlara ekleyiniz bütün fotoğraflarınızı teker teker küçültebilirisiniz ,zaten buraya sığacak kadar küçülüyor, fotografınızı yükledikten sonra eminim sorun daha net belli olur. geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.photosize.com/

bu siteyi sık kullanılanlara ekleyiniz bütün fotoğraflarınızı teker teker küçültebilirisiniz ,zaten buraya sığacak kadar küçülüyor, fotografınızı yükledikten sonra eminim sorun daha net belli olur. geçmiş olsun.

Teker teker gerek yok Gürhan. Picasa var anlaşılır,kolay ve Türkçe dil desteği olan bir Fotoğraf düzenleme ve arşivleme programı. Toplu halde çoklu fotoğrafları küçültebiliyorsun. Tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

senin önkonsol'un derisi yırtılmış sanırım.Bunun için yapacağın konsolu kaplattırmak.Döşemecilerle görüşmen lazım yada üstten kafana göre birşey yapabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

derisinde bir problem yok.şöyle söyleyeyim.ön cam havalandırması var.soldan sağa.havalandırma ile konsolun birleştiği yer bombe olmuş yani şişti.1 cm yüksekliğinde açılma ,bombe olmuş.sileceğin ordan içeriye baktığında bombelik ve sünger gözüküyor.30 cm uzunluğunda ....fotoğraf konusunda yardımınız için teşekkür ederim.bakıp yapmaya çalışacağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağol kardeşim tavsiyen için...

Edit: Tamamı büyük harften oluşan mesajlar ne oluyor du?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.