Lupara

Klima düğmesi

Aracın içini sanayi tipi elektrikli süpürge ile süpürürken, süpürgenin ucunu klima düğmesine çarpıp düğmeyi yerinden çıkarmışım herhalde. Ardından düğme süpürgeye gitti.

şimdi bu düğmeden bulabilir yada uydurabilir miyim yoksa bütün yapıyı satın almak zorunda mı kalacağım.

http://www.ebay.com/itm/PROTEGE-AC-HCS-00-99-HONDA-AC-HEATER-CONTROL-SWITCH-/320986114846?hash=item4abc436b1e&item=320986114846&pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr

post-2857-141695290059_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süpürgenin içinde aramanız daha uygun olur : )

Kullandığım süpürge benzinlikteki otomatik süpürgelerden. İçinden bulmak zor olur diye düşündüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzinlik idaresine konuyu anlatın,torbalı'dır zaten süpürge,torbayı kontrol edinisorunun çözüleceğini düşünüyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benzinlik idaresine konuyu anlatın,torbalı'dır zaten süpürge,torbayı kontrol edinisorunun çözüleceğini düşünüyorum..

Bu sabah gidip torbayı kontrol ettik. maalesef bulamadık. şimdi sorun daha da büyüdü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çıkmacılarda bulabileceğinizi düşünüyorum,orjinal bulamasanızda yerine başka düğme uydurabilirsiniz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.