Lupara

Film, TV ve Dizilerde Mazda

Bu konuda 86 ileti var

Arkadaşı çalışmasından ötürü tebrik etmek lazım...Ne arşiv varmış adamda...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sonuçta verilmiş bir emek var. Her kimse ellerine sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizde de yıllar önce şarkıcı tayfun a bi şaka yapılmıştı orada tayfunun kullandığı  mazda 626 vardı izmir plakalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En son premium rush'ı izledim. 2012 yapımı. Kötü adam filmin başından sonuna kadar bisikletli çocuğu Mazda 6 ile kovaladı:) Amerikan Mazda 6'nın arkası çok daha iyi yav onu bir kez daha teyit ettim:) Mazda 6 kötü rolde oynamış ama olsun dedim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En son premium rush'ı izledim. 2012 yapımı. Kötü adam filmin başından sonuna kadar bisikletli çocuğu Mazda 6 ile kovaladı:) Amerikan Mazda 6'nın arkası çok daha iyi yav onu bir kez daha teyit ettim:) Mazda 6 kötü rolde oynamış ama olsun dedim :D

Aynı filmin başlangıç sahnesinde Mazda 5 ,Polis merkezi garajında ise 323 Familia (bmx tarzı bisikletle araçların üzerinden atlarken ) vardı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet ya Premium rush' in sponsoru Mazda sanirim. Filmin basindan sonuna Mazda var. Dediginiz gibi  USA daki Mazda 6 nin onceki kasasi bile cok cekici :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynı filmde 3 - 4 sahnede de Mazda 3 görünüyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizde de yıllar önce şarkıcı tayfun a bi şaka yapılmıştı orada tayfunun kullandığı  mazda 626 vardı izmir plakalı

post-8245-141695291707_thumb.jpg

post-8245-141695291713_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimde ilgimi çekmiştir,bir çok filmde mazda karşımıza çıkar.

mazda tv lere reklam vermiyor biliyorsunuz,acaba reklamlarını bu film kesitlerinde reklam ücreti ödemeden kullanıyor mu diye düşünmeden edemiyorum bazen. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

D-smart ta son günlerde yayınlanan Paranormal Aktivite 2 filminde, MX-5 Cabrio gördüm, filmin tek beğendiğim sahnesiydi diyebilirim , o ne acayip film öyle.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dün akşam Parker isimli 2013 yapımı aksiyon macera türü  Jason Statham'ın baş rol oynadığı güzel bir film izledim vede filmde CX9 epey bir görünümdeydi emlakçı kızın aracı olarak kullanılıyordu.

Bikes44 ve revivo73 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.