Jump to content

Mazdaya Dönüş...

flamable

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2,0-enjeksiyonlu-klima-abs-deri-koltuk-lpg-2014-temmuz-muayene-79037520/detay/

arkdaşlar ihtiyaç dolayısıyla 323 ümü 1buçuk sene önce satıp geçici olarak reno almıştım, şimdi tekrar mazdaya dönme kararı aldım ve yukardaki arabayı buldum, ancak 626 hakında pek bilgim yok, yorumlarınızı merak ediyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda da özellikle o yıllarda kullananlarda hala iz bırakan tek araçtır. O rahatlığa o performansa o yol tutuşana herkes hayran kalıp hala dillerdedir. O senelerin en favori aracıdır. Bence şu an bile çoğu araçta olmayan rahatlığı var. Kesinlikle tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben senden daha da sansliyim. O donemi birebir yasadim. Tum genclerin o donem favorisi 323F, babalarinin da 626 sedan di. Benim 626 sedan i daha sifir iken kullanmisligim da vardir. Yil 1990 ve ben 21 yasindayken! Enisteme sifirini almistik.

Mazda da özellikle o yıllarda kullananlarda hala iz bırakan tek araçtır. O rahatlığa o performansa o yol tutuşana herkes hayran kalıp hala dillerdedir. O senelerin en favori aracıdır. Bence şu an bile çoğu araçta olmayan rahatlığı var. Kesinlikle tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence de hb olanlar daha yakışıklı zaten, ama bu aracın makam aracı olarak kullanılmış olması ve bakımlarının yetkili serviste yapılmış olması beni cezbetti, ama sanki daha uygun fiyatlara bulabilecekmişim gibi geliyo. Bir de adamla konuştum,araca tek nokta enjeksiyonlu lpg kiti taktırmış paradan kurtarmak için, bu da kafamı kurcaladı biraz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...