Jump to content

Mazda 121 Nasıldır?

4hmet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sevgili dostlar. Esime mazda 121 otomatik vites bir arac bakiyorum. Deherli yorum ve

Bilgilerinize ihtiyacim var. Simdiden tesekkurler. Ozellikle kullanicilar ve kullananlar yazarsa sevinirim.

Edit : Başlık imla..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Onurum neden arkadaşın sorduğuna cevap vernedin? Önceliği benim yorumuma verdin!

Ben bütçe meselesi olduğunu düşünmüyorum! Kaldı'ki mazda 121'i bedava vermiyorlar,Aynı değerde bayanın kullanacağı birçok araç var,biliyorsun!

Arkadaşa sormak istediğim (Neden mazda 121?) araçta neyin sizi etkilediği,(bütçede olabilir)çizgileri'mi aracın duruşu'mu vbg?

Neden lantis sorusuyla önceden karşılaştım ve cevapladım,cevaplamakta bir sakınca görmedim, Lantis spor ve sedan kullanıma uygun bir araç olduğu için tercih ettim,ayrıca aracın duruşu ve çizgileri benim yönümü lantise çevirdi..

Onurum,sende arkadaşın sorusuna (mesajına)değerli yorum ve bilgilerini yazarsan sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Neden 121Hem kucuk hemde bagaj diger benzer araclara gore dahaa genis geldi bana. Diger konu az yakiyormus. Fiyat olarak uygun. Mazda yi seviyorum. Vs. Hosuma gitti. Ama yakindan hic incelemedim. Tesekkurler. Kullananlar var ise yardimci olurlarsa sevinirim. Tabiki gonlum mini cuper ister ama ekonomi onemli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadas tahmin ettigim gibi ekonomiyi ön planda tutmuş.benim bi bilgim yok  bu araçla ilgili olsaydı yardımcı olmak isterdim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ben 121 i çok iyi bilmem,bildiğim kadarıla araç 1.3 motor o sebeble lpg de sıkıntıdır.

Araç küçük araç kadınların kullanmasına uygun.Yanlız tüm mazda lara inat hiçbirşey yok araba ne elektrikli cam ne abs ne bişe.Birde yedek parça sıkıntısı varmı onu bir araştır istersen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba arkadaşım 121 hakkında bilgi istemişsin gayet güzel ve kullanışlı bir araçtır.parça konusunda ihtiyacınız olursa yardımcı oluruz.kullannalar memnunlar.iyi akşamlar...0 532 508 74 14 ismail alkış alko otomotiv bursa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlginize cok tesekkurler. Anladigim kadariyla burasi zenginler klubu olmus gibi...;-) kimse 121kullanmiyor herhalde.

Ne alaka zenginler kulubü? 4000 tl'lik araç sahibi'de var,44000 tl'lik araç sahibi'de,hatta aracı olmayan'da var!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlginize cok tesekkurler. Anladigim kadariyla burasi zenginler klubu olmus gibi...;-) kimse 121kullanmiyor herhalde.

Bu foruma üye olmak için maaş bordrosu istenmiyor. Aracı olan, olmayan. Aracı Mazda olsun, başka bir marka olsun, dileyen herkes foruma üye olabiliyor. Aradığınız aracın piyasada az bulunmasından dolayı, forumda 121 kullanıcısı üyede azdır, yada çok aktif değillerdir. Haliye açtığınız konuya hemen yanıtlar gelemeyebilir.

Üzerinden 3 gün geçmiş konuya, yeterli cevaplar gelmediği için zenginler klubü yakıştırması yapılması etik değil. Eminim espri niyeti ile bu cümleyi sarf ettiniz. Lakin hassas konular. Forumda işsiz arkadaşımızda var, maddi durumu çok iyi, çok kötü, orta vs. her kesimden var. Ama asla ayrımcılık yok.

Bir dönemde bir arkadaşımız " forumun her bir üyesi, kendisini Mazda'nın sahibi zannediyor" şeklinde ithamda bulunmuştu. O dönemde aynı ortak tepkiler oluşmuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet evet haklısın 4hmet.

Her sabah; "Acaba bugün mx-5'e mi, RX-8'e mi binsem? Yoksa ağır abi takılıp CX-9 mu kullansam?" Diye kara kara düşünen forum üyesi arkadaşlarımızın duygularına tercüman oldun :D

Ciddi cevap istersen fikrimi söyleyeyim;

121 alıp parça ve usta konusunda kendini riske atmaktansa, iyi bir 323 ile hemen hemen aynı parayla bilinen ve parçasını daha kolay bulacağın bir araca sahip olursun.  Derim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sevgili dostlar. Ne kadar yardimsever ve nazik oldugunuzu biliyorum. Sorulara sikilmadan uzun uzun cevaplar veriyorsunuz. Yardimci oluyorsunuz. Ondan hic suphem yok. Lakin ben espiri olsun ve borazda saka olsun diye zenginler kulubu dedim. Eger bundan alindiysaniz ve sizi farketmeden kirdimsa hepinizden ozur dilerim.Hepinize iyi formlar iyi gunler. Buyuklerime saygilar. Kucuklerime sevgiler.

Clio yada civic almaya karar verdim.....:-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Sitede mazda 121 e ait bir konu göremedim.Bu konu altında yada yöneticilerin açacağı bir konu altında paylaşımlar yapabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sitede mazda 121 e ait bir konu göremedim.Bu konu altında yada yöneticilerin açacağı bir konu altında paylaşımlar yapabiliriz

Mevcut konular birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...