odcaliskan

2006 Mazda 3 alınırmı

Merhabalar ..uzun zamandır araç arıyorum ve kafama mazda girdikten sonra bütüm söylenenlere (parçası pahalı ustası az vs )ragmen hiç vazgeçmedim..Ankara'da yaşadıgım ve işim geregi Ankara dısına gidemiycegimden dolayı Ankara araçlarına bakıyorum ve fiyat anlamında degeri ne ise o fiyatı verip artık arabama binmek istiyorum ...Çok tecrübeli olmadıgım için yardım istiyorum ..ilk olarak bu ilandaki araç için görüşlerinizi bekliyorum.Şimiden Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2006-model-mazda-3-sedefli-kirmizi-100-bin-de-hatasiz-103758644/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar ..uzun zamandır araç arıyorum ve kafama mazda girdikten sonra bütüm söylenenlere (parçası pahalı ustası az vs )ragmen hiç vazgeçmedim..Ankara'da yaşadıgım ve işim geregi Ankara dısına gidemiycegimden dolayı Ankara araçlarına bakıyorum ve fiyat anlamında degeri ne ise o fiyatı verip artık arabama binmek istiyorum ...Çok tecrübeli olmadıgım için yardım istiyorum ..ilk olarak bu ilandaki araç için görüşlerinizi bekliyorum.Şimiden Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2006-model-mazda-3-sedefli-kirmizi-100-bin-de-hatasiz-103758644/detay

Bu araç comfort modeli, dynamic model fiyatı biçilmiş. İlk bakışta fiyat fazla gibi görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu araç comfort modeli, dynamic model fiyatı biçilmiş. İlk bakışta fiyat fazla gibi görünüyor.

İlanı veren arkadaş dürüst davranmamış.Arkadaşın dediği gibi dynamic modeli değil,comfort modeli. Comfort modeli için de fiyatı yüksek...Dürüst davranmayanlardan uzak durmak daha hayırlı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda tercihi için sizi kutlarım. türkiyede değeri fazla bilinmeyen bir marka mazda. bende 1,5 yıldır 2007 mazda 3 kullanıcısıyım. araçla ilgili tek şikayetim çok dikkat çekiyor olmam. çünkü dış dizaynı çok ama çok iyi ve araçta kırmızı olunca herkesin gözü arabamda oluyor. servis pahalı, 2. eli yok, yedek parçası pahalı gibi yakıştırmalar diğer marka araç sahiplerinin çamur atmasından ileri geliyor. yedek parçası ucuz bir araba isteyen gider şahine biner zaten. insanlar gerçekten komik oluyor bazen. açık konuşayım arabamdan çok memnunum ve bundan sonra alacağım arabadada mazda olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu aracın sunroof u yok, yani comfort modeli dynamic değil. Orada dynamic yazıyor. Bence uzak durmak lazım. Mazdaya gelince bende aynı ilandaki aracın dynamic modeli var,rengi de aynı, 2006 model. Çok çok memnunum. Arkadaşın dediği gibi çamur atan çok oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer dürüst bir satıcı ve iyi bir araba bulursan tabiki alınır.

Üyelerimizden Mazda Ozan'da aşağıdaki araçlar mevcut. Bir kontrol etmeni tavsiye ederim.

http://kolayurl.com/9c9

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşım, ben 1 ay evvel 2006 model 1.6 mazda 3 dynamic aldım. 26.750 tl verdim. arabada hata yok. tertemiz kullanılmış. km 80 bin. tüm bakımlarını herter ve başayar yapmış. lpg hiç takılmamıştı, kendim brc taktırdım. sen fiyatını kendin biç.

arabaya gelince... ilk arabam hyundai accent, sonra toyota corolla (2005) sonra vw bora ve en sonunda mazda!

mazdaya binince çok keyif alıyorum açıkçası. kendime de kızıyorum daha önce niye tanışmadım diye.

sonuçta ben bundan sonra mazdacıyım arkadaş. herkese de tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.