Ilgaz-p

Hava akışmetre

Aracımda şehir içi kullanımda yol bilgisayarı 12.5 Benzin tüketimi göstermektedir.

sanayide bir usta hava akışmetresinin kirlendiği özel bir sprey ile temizlendiğini söyledi bende merakla hava akışmetresini söktüm üzerinde kurum a benzer maddelerin yapışmış olduğunu gördüm böyle bir sıvı ile temizlenirmi şu an arıza lambası vs. bişey yanmıyor kurcalamak ta istemiyorum ama aracım 146.000 km de

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hava akış metre,heryerde bulunabilen balata spreyi ile temizlenebilir.Yanlız önce iyibir öğren nasıl temizleneceğini hassas bir şekilde temizle tamam...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava akışmetresi çok hassastır, içindeki ince teli koparabilirsin. ustan yapsın o temizliği

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hava akış metre,heryerde bulunabilen balata spreyi ile temizlenebilir.Yanlız önce iyibir öğren nasıl temizleneceğini hassas bir şekilde temizle tamam...

balata spreyinin zarar verdiği yazıyor çoğu forumlarda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hava akışmetresi çok hassastır, içindeki ince teli koparabilirsin. ustan yapsın o temizliği

az çok videolardan gördüm nasıl temizlendiğini basit bir işleme benziyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.