ceko

Super fuel max ve Mazda 3 (2011/AT) üzerinde yakıt tasarruf testi

Arkadaşlar merhaba,  elime bir yerden superfuel max diye bir  şey geçti,  aracın yakıt hortumuna bağlanıyormuş.

İddaa edildiğine göre  benzinli araclarda %20 civarı az yakmasına neden oluyormuş.Pek inanmıyorum bu işlere ama elime geçince denemek,hemde bugünlerde sık reklamı yapılan bu ürüne tecrübe edip son noktayı koymak istiyorum.

Üstelik Mazda aracımızda denenmeside bizim için ayrı bir deneyim olur,Mazdacılar  neticeyi öğrenir uğraşmadan .

Yanlız tek sıkıntın aracın yakıt hortumu nerede onu bilmiyorum  ;D

Malum  Mazda kullanınca kaput açtırmıyor adama  :) (Allah Açtırmasın)

Bana biriniz bir resim çeker ve işaretle belirtirse şurası  diye hemen denemek istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ürünün reklamını her gün radyoda dinliyorum,doğruluk payına'da ihtimal vermiyorum,denedikten sonra ürün hakkında bilgi paylaşırsanız!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabiki paylaşacağım,alıp deneyen ve  -/+ yazan görmedim nette şu ana kadar.Daha önceki benzer ürünler yazılmış  başarısız diye ama bu yeni ürün için bir yorum bulamadım nette.

Bir hayır sever resimlese  yakıt hortumu neresi, takıcam hemen.

Sanaayi ile uğraşmak istemiyorum , cahil kaynıyor orada  her yere takabilirler yakıt hortumu diye ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.