Sign in to follow this  
Followers 0
savga

Lpg Turbo Charge

2011 Mazda 3 sahibiyim aracımı Opandan sıfır km alırken OPAN tarafından Landiranzo lpg takılarak teslim aldım. Firmadan arayıp aracınaza LPG TURBO CHARGER takalım dediler. Nedir bu LPG TURBO CHARGER? Aracına taktırıpta  katkısı ve zararlarını yaşayanlar deneyimleri ile bilgilerinipaylaşırsa sevinirim. Saygılarımla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kulaktan dolma birazcık bişiyler duymuştum.  Lpg'li araçlarda performans arttırıcı ve yakıt düşürücü bir uygulama diye duymuştum. Dizel ve benzinli araçlarda da biliyorsunuz bu tip uygulamaların, pazarlamaları yapılıyor. Bu da Lpg'li araçlara özel bir pazarlama taktiği olsa gerek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

yakıt sarfiyatının maksimum düzeye ulaştığı an dur kalklar. Dur kalklardaki yakıt sarfiyatını düşürüyorsa faydalı demektir, o da uzun süreli kullanım sonuçlarını gösteren verilerle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0



Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.