erhan_aslan

Sarı Kayan Araba Göstergesi (96 626)

1996 model 626 aracımda gösterge saatinde sarı renkte kayan araba işareti var. ama ben bunun ne anlama geldiğini bulamadım. kontağı ilk açtığımda sağda yanıyor. bir kaç saniye içinde sönüyor. zaten bilen biliyordun tarife çok da gerek yok. nasılsa burası 626 forumu:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abs lambasıdır 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ABS lambası mı :D Sabah sabah iyi oldu :) Abs ikazında yuvarlak içinde ABS yazar..Kayan araba ise ESP lambası :D Esp aktifleşince yanar diye biliyorum ama,onu kurcala biyerlerde tuşu düğmesi vardır..aktif et uzun yola çıkarken :) İyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olabilir ömer 😊

GALAXY J7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda, buna dsc diyor.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26.11.2012 at 20:13, erhan_aslan :

1996 model 626 aracımda gösterge saatinde sarı renkte kayan araba işareti var. ama ben bunun ne anlama geldiğini bulamadım. kontağı ilk açtığımda sağda yanıyor. bir kaç saniye içinde sönüyor. zaten bilen biliyordun tarife çok da gerek yok. nasılsa burası 626 forumu:)

1996 da esp vardıysa helal olsun.. 2004 ford fusion aracımda abs bile yoktu...

Böcek bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Japon bunlar yapar herşeyi 😊

GALAXY J7

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok ilginç bir ışıkmış. :D

Böcek bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.