onurum41

Yeni Mazda3 Mirai

arkadaşlar yeni mazda 3 mirai yi inceleme şansı bulan oldumu aranızda?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mirai?? mazda3 ün yeni bi paketi mi impressive gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oldu , neyini merak ettin onurcum ? anahtarsız giriş, adaptif xenonlar güzel araç :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oldu , neyini merak ettin onurcum ? anahtarsız giriş, adaptif xenonlar güzel araç :)

ya neyini merak ettim,impressive dizel i bu kadsr boş yapip mirai paketi çikarildi.söyledigin özellikleri mazdanin kendi sitesinden bende okudum.impressive dizel almaya niyetlendim fakat arabamin sunfoofundanda otomatik şanzumanindanda fedakarlik etmem gerekicek.buda istemedigim bi sey.ayri bir sorunda şu,şuanda fuar fiyatlari devam ediyor.fakat siz buyrun benim param hazir aliyorum dediginizde indirimlimli fiyattan alamiyosunuz!çünkü mazda finanstan en az 12bin tl lik bi kredi kullanmaniz gerekiyomuş.kafam çok karişti birazfa üzüldüm açikcasi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya neyini merak ettim,impressive dizel i bu kadsr boş yapip mirai paketi çikarildi.söyledigin özellikleri mazdanin kendi sitesinden bende okudum.impressive dizel almaya niyetlendim fakat arabamin sunfoofundanda otomatik şanzumanindanda fedakarlik etmem gerekicek.buda istemedigim bi sey.ayri bir sorunda şu,şuanda fuar fiyatlari devam ediyor.fakat siz buyrun benim param hazir aliyorum dediginizde indirimlimli fiyattan alamiyosunuz!çünkü mazda finanstan en az 12bin tl lik bi kredi kullanmaniz gerekiyomuş.kafam çok karişti birazfa üzüldüm açikcasi.

Yani zorla, gidin,  bir ceed alın diyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi impressive ek olarak sunroof ve otomatikte yok.63 bin tl küsür para.sadece dizel.fiyatta çok şişik malesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani zorla, gidin,  bir ceed alın diyorlar.

abi; cee'd gerçekten güzel bir otomobil, sen yazınca gireyim bi fiyatlara bakayım dedim fakat bunun da çok hesaplı olduğu söylenemez. not: en sondaki fiyatlar takas indirimli fiyatlar, paranızla gidip yeni cee'd premium alacak olsanız 61600 değil, 63600 lira.

cee_d.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mirai'de kullanılan start/stop, yeni mazda3' te kullanılan ile aynı teknolojiyemi sahiptir?..bilgisi olan var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

anahtarsız olduğu için motoru başlatmak ve par edince durdurmak için kullanılan düğmeye startstop demişler.

Skyactivedeki i-stop sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.