Jump to content

Yeni Mazda3 Mirai

onurum41

Tavsiye Edilen Mesajlar

oldu , neyini merak ettin onurcum ? anahtarsız giriş, adaptif xenonlar güzel araç :)

ya neyini merak ettim,impressive dizel i bu kadsr boş yapip mirai paketi çikarildi.söyledigin özellikleri mazdanin kendi sitesinden bende okudum.impressive dizel almaya niyetlendim fakat arabamin sunfoofundanda otomatik şanzumanindanda fedakarlik etmem gerekicek.buda istemedigim bi sey.ayri bir sorunda şu,şuanda fuar fiyatlari devam ediyor.fakat siz buyrun benim param hazir aliyorum dediginizde indirimlimli fiyattan alamiyosunuz!çünkü mazda finanstan en az 12bin tl lik bi kredi kullanmaniz gerekiyomuş.kafam çok karişti birazfa üzüldüm açikcasi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya neyini merak ettim,impressive dizel i bu kadsr boş yapip mirai paketi çikarildi.söyledigin özellikleri mazdanin kendi sitesinden bende okudum.impressive dizel almaya niyetlendim fakat arabamin sunfoofundanda otomatik şanzumanindanda fedakarlik etmem gerekicek.buda istemedigim bi sey.ayri bir sorunda şu,şuanda fuar fiyatlari devam ediyor.fakat siz buyrun benim param hazir aliyorum dediginizde indirimlimli fiyattan alamiyosunuz!çünkü mazda finanstan en az 12bin tl lik bi kredi kullanmaniz gerekiyomuş.kafam çok karişti birazfa üzüldüm açikcasi.

Yani zorla, gidin,  bir ceed alın diyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani zorla, gidin,  bir ceed alın diyorlar.

abi; cee'd gerçekten güzel bir otomobil, sen yazınca gireyim bi fiyatlara bakayım dedim fakat bunun da çok hesaplı olduğu söylenemez. not: en sondaki fiyatlar takas indirimli fiyatlar, paranızla gidip yeni cee'd premium alacak olsanız 61600 değil, 63600 lira.

cee_d.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

anahtarsız olduğu için motoru başlatmak ve par edince durdurmak için kullanılan düğmeye startstop demişler.

Skyactivedeki i-stop sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...