crazy

Camber için Civata

şu camber olayına fena kafayı taktım sanırım ucuz yollu yonteminide buldum denemek için dai olsa 1 gunlukde olsa bunu yacam yani

resimdeki civatadan lazım

gk62v.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arabanı  bayaa basarsan kendiliğinden tekerler kamber verir zaten. Rot balansçına gidersen sana yardımcı olurlar o konuda. Benim şuanda negatif 2 derece kamberli sadece aracı alçaltığımdan dolayı arka amortisorlere gosterdiğin parçayı takmadan oldu.

Dipnot: Orjinal janta kamber verirsen güzel bi görüntü olmaz.  :) yaparsan foto isteriz merak ettim  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

netten baya bi baktım ama amortisörü presde bukerek yapıyorlarmış bunun geri dönüşü yok ama ben istedigimde duzeltmek istedigimde kamberı vermek istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

civatalar ebaydan 70tl ye aldım istediğim oranda oldu ne fazla ne az

r6wh8.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlla o hortumu gözümüze sokacan yani...

:D

Evet ne eksik ne fazla, tam kıvamında olmuş. Kazasız günlerde kullan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş, emniyetli sürüşler, forumda arada bi farklı tarzları da görmekte fayda var ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlla o hortumu gözümüze sokacan yani...

:D

Evet ne eksik ne fazla, tam kıvamında olmuş. Kazasız günlerde kullan.

hortum şart abi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş, emniyetli sürüşler, forumda arada bi farklı tarzları da görmekte fayda var ;)

yani :D yaş 26 ruhum hala 18

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yeni gördüm fotoyu gayet güzel durmuş :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sein arabayıda geçen gün arkadaşım ataşehir dedi galiba orda görmüş yanına park etmiş özellikle jantları sonrada araçını çok begenmiş anlat anlat bitiremedi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim adıma teşekkür edersiniz :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı yerde çalışıyoruz o arkadaşla gidiyo geliyo sat bunu mazda 3 al diye gaz veriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.