Jump to content

2010 Touring - 2011-2012 Impressive Takası

omnivolus

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhabalar. 2010 Touring sedan, AT, 58000 km, buz beyazı deri koltuklar, back sensor (arka, sonradan takılma), xenon far (sonradan takılma) bir aracım var. Kaza, boya, değişme yok. Yaptırılmamış birkaç nokta çizik var. Mayıs ayında 54500'deyken aldım. Önceki servisleri Mazda Damla'da yapılmış, hepsi kayıtlı. Son bakımı 57500'deyken Merser'de yapıldı. Pek umudum yok ama 2011-2012 düşük kilometreli temiz bir Impressive ile takas etmek istiyorum. Yani elinde Impressive olan neden Touring'le takas etsin değil mi? Belki biri çıkar diye yazıyorum. Modeline, temizliğine ve kilometresine göre 10000 TL'ye kadar çıkabilirim. Herkese mutlu günler dilerim.

Not: Lastiklerim yeni, takas düşünenin izni olursa lastiklerimi almak isterim. Bir de araçta navigasyon var, mümkünse onu da alıp orijinal teybini taktıracağım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende neden aracınızı satıp impressive almadıgınız merak ediyorum.yani dediğiniz gibi sakın beni yanlış anlamayın çok mantıksız geldi aracımı değişir miyim 10 bin tl için dedim? zaten satarak aradaki farkı ekleyip çok güzel impressive ler alırsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin için hayırlısı olsun, ama işiniz çok zor. Karar sizin saygı duyarım, ama bence gül gibi otomobiliniz var. Sizin yerinizde olsam binebildiğim kadar binerim otomobilime. Touring'den İmpressive geçmek için masraf yapmaya değermi ? Bana göre değmez. Mazda 3'den Mazda 6'ya geçeceğim deseniz :) anlarım sizi.

Ama para sizin, zevk sizin ve tercih sizin. O yüzden kolay gelsin size....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısınız. Bu kulübe alım satım işleri yapan kişiler de üye olduğu için yazdım bu ilanı. Mesela Mazda Ozan'ın elinde 2011 siyah bir Impressive vardı. Geçen hafta takas için görüşüyorken biri peşin parayla çıkıp gelince kaldı. Sürekli ilanları takip edemiyorum. Burası aracılığıyla belki daha kolay sonuca ulaşabilirim diye düşünüyorum. Önce satıp sonra satın alma fikri daha uygun tabii ki. Ama alım satım, iki işi de aynı anda halletme düşüncesi yüzünden takas istiyorum.

Diğer yandan İlhan Bey'in de dediği gibi aslında arabamdan memnunum. Satın alırken Mazda hakkında hiçbir fikrim yoktu. Aldıktan bir süre sonra ben bu arabaya 10 yıl binerim diye düşünmeye başladım. Ama sonra madem binmek için aldım, neden üst modelini almadım diye hayıflanmaya başladım. Neyse, olursa olur, olmazsa böyle de güzel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sizin aracınızla aynı kondüsyonda 2011-2012 impressive ile ne kadara takasa girmeyi düşünürsünüz? Üste verebileceğiniz fiyatı yazarsanız bulma şansınız daha da artar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Merhabalar tekrar. Mazda Ozan'la anlaştık. 2010, 30.000 km AT/HB Impressive ile takas ediyoruz. Pazartesi sabahı devir teslimi yapıyoruz. Bu vesile ile herkesin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar tekrar. Mazda Ozan'la anlaştık. 2010, 30.000 km AT/HB Impressive ile takas ediyoruz. Pazartesi sabahı devir teslimi yapıyoruz. Bu vesile ile herkesin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Ahmet bey hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle.

Sizinde yeni yılınız kutlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahmet bey hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle.

Sizinde yeni yılınız kutlu olsun.

Teşekkür ederim Gökhan Bey. Ayrıca bu sitedeki dostluk ve yardımseverlik ortamının oluşmasındaki katkılarınız için ayrıca teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler iyi seneler

Teşekkür ederim Barış Bey.

Bugün alım satımı hallettik. Mazda Ozan'daki arkadaşlara yardımları nedeniyle çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir Gök Mavisi daha aramıza karışmış bulunuyor :D  Hayırlı olsun :)

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

Burak Bey'e ve Bagator rumuzlu arkadaşıma da çok teşekkürler.

Herkese kazasız belasız yolculuklar, mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice yıllar dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...