Jump to content

Mazda 323 GTR

Mazda_323_GTR

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracı tanıtmama gerek yok sanırım.Sitedekilerin çoğu zaten Mazda konusunda oldukça bilgili ve Mazda 323 GTR nedir biliniyor.Üzülerek satmak zorundayım kısa bir süreliğine fiyatı düşürdüm.Alacak kişiye araca dair her türlü bilgi ve detayı anlatırım.Fiyat da pazarlık payı yok ve takas da düşünmüyorum.Aracı görmek isteyenler Ptesi-C-tesi saat 10:00-19:00 arası Uzayan sok 29/a Aydınlıkevler/Ankara'daki iş yerimde görebilir.

17.000 TL.

Koray Akyol

0505 616 16 16

39143838757355463580092.jpg

6177217839df06f9632eb.jpg

6177749392a87d9b10f6b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koray hayırlısı olsun. Bir ilan sitesinde varsa linki, buraya ekleyebilirsin. Daha iyi fikir edinebiliriz. Yada resimlerini ekleyebilirsin buraya. Alan kişi inşallah ne aldığını bilen biri çıkar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motorda oynama varmı ? Yaklaşık kaç HP ?

Hayır motorda herhangi bir oynama yok.Araç standart 189hp zaten ama dyno da ölçdüğümde 190.3 hp olarak çıktı.1 BAR basınç da 275hp 305nm sonuç çıktı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Koray hayırlısı olsun. Bir ilan sitesinde varsa linki, buraya ekleyebilirsin. Daha iyi fikir edinebiliriz. Yada resimlerini ekleyebilirsin buraya. Alan kişi inşallah ne aldığını bilen biri çıkar.

Teşekkürler Gökhan abi.Herhangi bir link yok.Sahibindene koymuşdum ama kaldırdım kafayı yemek üzereydim çünkü.Bir daha da koymayı düşünmüyorum.Resim olarak ekleme yaptıklarım görünmüyor mu yoksa daha fazla mı koyayım istiyorsun abi?İnşallah bu arabanın değerini bilecek ne aldığını bilen biri çıkar.Çok üzülüyorum ama şu an tedbir amaçlı satmak zorundayım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

valla alacak durumum olsa hiç düşünmem alırım kendini bilmezlerle ne dalga geçilir bununla yav umarım hayırlısıyla müşterisini bulur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

valla alacak durumum olsa hiç düşünmem alırım kendini bilmezlerle ne dalga geçilir bununla yav umarım hayırlısıyla müşterisini bulur...

Teşekkürler inşallah değer bilen birisi alır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...