Jump to content

Böyle Birşey Mümkün mü?

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese selammm . Uzun zamandır geri görüş kamerasını araştırıyorum nasıl takılıyor nereden geçiriyolar navigasyonla bağlantısı nasıldır diye bugün youtube da yine videolara bakarken böyle bişi gördüm çok hoşuma gitti acaba bunu TR deki guzulara yaptırmak mümkünmüdür ?

Ayrıca bu parçaları daha önce söküp taktığı için mi böyle rahatlıkla yerinden çıkıyor

Edit: Tamamı büyük harfle başlayan konu ve başlıkları silinir, bilginize.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yigenimde astra 2006 h kasa vardı ona yapmıştım sistem çok basit.

*kameranın - ucunu şaşeye baglıyorsun + ucunu geri vites lambasından ek yapıyorsun

*geri vites lambasından bi ek daha alıp teypdeki yeri var sanırım bizimki yeşildi ona baglıyorsun

*sinyal kablosu sarı renk onuda teypın arkasındaki camera yazan yere takıyorsun

*klipde,şarkıda veya radyoda iken geri vitese taktıgın anda ekrana geri vites geliyor

hatırladıgım kadarı ile bu kadar basit.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üsteki ekrana olmaz o arabadaki  farklı LCD navigasyon var onda. Bi ara niyeti bozmuştum bluetooth sistemi ve navigasyonlu ekranı ebayda buldum. İkisi toplam 500 - 600 dolar tutuyordu. Bunları bağlayacak kimseyi bulamadım. Ama bağlantılarda ilgili kitapçık buldum. Kendim kuracağım sistemi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aralar yolum düşmez ama niye olmasın. Sen sorabilirmisin bluetooth sistemini alsam bağlanabilirmi

( ebaydan getireceklerim: bt dreksiyon kumandası. Bt alıcı cihaz mikrofon . Başka ne gerekli acaba orjinal olması için)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...