roadless_2

Katalizatörün içinin yanması normal mi?

Arkadaşlar ben yaklaşık 3 ay önce katalizatörü iptal ettirmiştim direk düz boru taktırdım fakat sonrasında yakıt artışı ve motor sesinde artış oldu bugün tekrar taktırmak için egzozsuya gittiğimde katalizatörün içindeki peteklerin çogunun yandığını 1cm yakında kaldığını gördük orj. katalizördü sökülen usta tekrardan takmayalım eger egzozu tıkarsa motoru yersin dedi yenisinede 600lira dedi sizce ne yapmalıyım tamiri söz konusumudur katalizatörün ses şehiriçinde çok rahatsızlık vermesede uzun yolda rahatsız ediyor bu arada yakıt lt fiyatı 2.76 benim yakıt tüketimim şehiriçi 0.34tl katalizatörün resimlerini atmaya çalışacagım bugün.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Düz boru değilde susturucu taktırsan daha iyi olurdu ,ben öyle yapmıştım yakıtı değişmemişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz daha bekleyeyim çıkma kırıgı çatlagı olmayan bulabilirsem ondan alayım bari.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.