dba

91 626 Arka çamurluk sacları yok?

Merhabalar...

91 model 626 aracımın arka çamurluk saçları çürümeye başladı , arka lastiğin hemen üstü. 3-5 parçacıya sordum arka çamurluk sacı yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Kaportacı çürüyen yere parça keserek mi yapacak yoksa çıkma parçamı bulunması gerek.

Ankarada bulunan bir kaç çıkmacıya sordum yok dediler. Bu konuda ne ne yapabilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş çürüme azsa kaportacı halleder,önce bir kaportacıya göster,eğer ila parça soruyorsan istanbulda var,

engin bey +905358229898

ara halleder.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş çürüme azsa kaportacı halleder,önce bir kaportacıya göster,eğer ila parça soruyorsan istanbulda var,

engin bey +905358229898

ara halleder.

tesekkur ederim birader soyledigin uzere bir kaportaciya gosterdim her iki camurluk icin 750 lira istedi. Bu rakam biraz cok degilmi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vallahi kaporta işi biraz farklı bir konu genelde pahalıdır.keşke bir esmini çeksende görsek.ama yinede çok geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

şase numaranızı mail atın da yan sanayi çamurluk kaç para bi bakayım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tesekkur ederim birader soyledigin uzere bir kaportaciya gosterdim her iki camurluk icin 750 lira istedi. Bu rakam biraz cok degilmi.

İstenen fiyat içerisinde parça ve boya da var ise normal ,sırf işçilik ise oldukça yüksek bir rakkam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstenen fiyat içerisinde parça ve boya da var ise normal ,sırf işçilik ise oldukça yüksek bir rakkam.

+1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reno varken bozuk bir lira büyüklüğünde delik açıldı. Galveniz parça kestim plastik çelik ve katalizörü karıştırıp yapıştırdım. kuruyunca içerden silikon bastım. Sonra 2. parçayı içerden sabitleyip yapıştırdım. toplam maliyet 10 tl. kaportacı 200 tl olur demişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.