Serdar Elvan

Havalandırma Sorunu

Kullandığım Mazda'nın en çok hangi yönünü seviyorsunuz deseler hiç düşünmeden havalandırması derim. Belki de bana öyle geliyor ama klimasından hiç rahatsız olmuyorum, ısıtması homojen ve beni pişirmiyor. Fanları sessiz.

Bu yazdıklarım 2 hafta önceki bakıma kadar geçerliydi. Yaz kış 22 derecede auto ayarında kullandığım aracımın içinde şu an kavruluyorum. Aşağı versem ayaklarım pişiyor, yukarı versem daral geliyor. Resmen birşey oldu bakımdan sonra. Örneğin ön göğüste ortadaki iki havalandırmadan birinden ılık, diğerinde daha sıcak hava geliyor. Servise gidip sordum ama yok birşey dedi. Hadi sorun bende desem araca binenler de çok sıcak diyor. 20 falan yapıp ön cama verirsem rahatlıyorum biraz. Onun dışında auto'da ayaklara üflüyor yarım saat aracı kullandıktan sonra ayaklarım yanıyor.

Bu saçma sapan durum için acil önerilerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet sorun bu olabilir de ben bunu servise nasıl ispat edeceğim? Zira servis havalandırmayı açıyor çalışıyor bir şey yok diyor. Ben de kös kös geri dönüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.