Jump to content

Mazda 6 İçin İlk Adım

bedeviyay
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar öncelikle selamlar ben de mazda ailesine katılmak istiyorum ve 2009 mazda 6 ile başlamak istiyorum sizce ben de alfa romeo156 var  yeni almak istediğim araç 44 milyar ve 81 binde deri koltuk sounroof  bose ses sistemi sizce nasıl bir araç ve konforu nasıl verdiğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hiç kullanmadım ama ne zaman görsem içim geçiyor, çok şık, harika bir araç, opel insignia veya benzeri araçlarla yan yana geldiğinde anlaşılıyor, arada nasıl farklar var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Söyladiğin araç mazda 6 ların üst sınıfı. Bende 2010 modeli var.Konfor yönünden  Alfa ya, kaba tarifiyle 5 basar.Belki sena alfanın seri kalkışını aratabilir.Açik yolda onu da aratmaz.Hiç düşünmeden arabanı mazda 6 ya  değiştirebilirsin.D sınıfı bir araç alacaksın.Hem sen hem de ailen memnun kalacaktır.Düşünmeden alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

alfan 2.0 ts ise kesinlikle performansı ve motorun o hırıltılı sesini ararsın. zira ben marea hlx'imin performansını ve homurtulu sesini çok arıyorum mazda da :'( :'( saçma gelecek ama bazen sabahları marea hlx'in homurtulu motor sesiyle uyanıyorum :-[:-[ :-[ ama gel gör ki mazda 6'ım da ki donanım gözümü doyurup beni frenlemeye yetiyor :nazar: ama kenarda bi 13.000-15.000 tl param olsa sırf keyif için alırım bi marea hlx :dua: :dua: :dua: aaaahhh ahhhh bu tofaşın ve koçun piyasa anlayışına. şu mareanın turbosunu türkiye'ye getirselerdi bakar mıydım hiç başka bir arabanın yüzüne :-[:-[ :-[ videodaki gibi turbo olmasa da çok dikkat çekici 2 adet HLX eskittim ben :-[:-[ :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 6 son derece konforlu bir araç donanım olarakta gayet tatminkar 6 ay kadar kullandım şirket arabasını performans olarak alfanızın motorunu bilmiyorum ama yeterlidir. Benzin konusunda da iyidir 8-9 lt arası geziyodum şehir içinde(sakin kullanım +İstanbul trafiği :D), Bose ses sistemi müthiş zaten :tey:

Not: kullandığım araç otomatikti ilandaki manuelmiş daha da iyi

Baktığınız araç bu sanırsam rengide çok şık bu renkten fazla yok emin olun :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-takasli-sahibinden-2009-yeni-mazda-6-dynamic-plus-plussunroof-plusderi-108773313/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim araç 1,6 120 beygir 1300 kilo performanstan yana sıkıntı yok şükür ama konfor konusunda da 5 kat fazla diyor arkadaşım bunu da gözaardı edemeden geçemiyorum araçta ilandaki araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim araç 1,6 120 beygir 1300 kilo performanstan yana sıkıntı yok şükür ama konfor konusunda da 5 kat fazla diyor arkadaşım bunu da gözaardı edemeden geçemiyorum araçta ilandaki araç

evet, mazda 6'nın konforu alfa 156'ya nazaran çok çok üst seviyededir. mazda 6'daki konfor neredeyse eski alfa romeo 166'ımda ki konfora yakın. hatta bu mazda 6'ımdan önceki aracım olan volvo s60'ım bile bu kadar konforlu değildi...

bu arada mesajınızda ilan linki görünmüyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda6 da 1370 kg civarında 2.0 ve 147 beygir ve kış günü işe 5 km gidiş 5 km dönüş Son İrlanda lı arkadaşın dediği gibi 8-9 litre yakıt sarfiyatı var.2009 model  düz vites.Bence konforda var performans da var.Hafızalı koltuğundan tut sunroofuna kadar....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilan irlandalı arkadaşımızın http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-takasli-sahibinden-2009-yeni-mazda-6-dynamic-plus-plussunroof-plusderi-108773313/detay ilandır aracı hasar sorgulamasına 1700 gibi bir rakam çıktı ve sorduğumda boya masrafı denildi acaba bu kadar boya masrafı çıkması normal mi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilan irlandalı arkadaşımızın http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-takasli-sahibinden-2009-yeni-mazda-6-dynamic-plus-plussunroof-plusderi-108773313/detay ilandır aracı hasar sorgulamasına 1700 gibi bir rakam çıktı ve sorduğumda boya masrafı denildi acaba bu kadar boya masrafı çıkması normal mi

ben peugeot yetkili servisinde komple arabayı boyatmıştım 3 sene önce 1200 tl ye :krrsz: :krrsz: :krrsz: hemde komple saca kadar zımparalanmıştı. işçilik çoktu... :krrsz:

ilanda tek parça boyalı olarak görünüyo. tek parça boya için 1700 tl çok bence...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende dürüst bir Mazda satıcısına rastlayamadım bu ay , aracı araba pazarında üzerinde değişen boya vs yazıyor görmesek yetkili servisten kazasız beyanına kanıp alacaktık ....Dikkat edin arkadaşlar ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

istediğiniz servise gidebiliriz dedi bana ama bana çok tuaf geldi

bence de gidin. gerçi bu 1700 tl nin içinde stop lambası, tampon onarımı veya değişimi vs varsa rakam normal...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

böyle bir onarım durumunda fiyat düşer mi sonradan satarken sıkıntı yaşar mıyım acaba o kadar para bağlıyorum ama sonradan üzülmeyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

böyle bir onarım durumunda fiyat düşer mi sonradan satarken sıkıntı yaşar mıyım acaba o kadar para bağlıyorum ama sonradan üzülmeyelim

türkiye'de araba kullanmayı bilmeyen kişiler yüzünden o kadar çok hasarlı araba varken inanın göze batmaz bu 1.700 tl lik onarım. bu modelde ve fiyatta bir araba için gayet düşük bir bedel. hele ki bir de yetkili serviste yapıldıysa. ama tek parça boya için çok. bir önceki mesajda da dediğim gibi, stop farı veya tapon değişimi vs gibi birşey de vardır o hasarın içinde. sağ arka çamurluk denince, darbeden dolayı sağ arka taşıyıcı ve sağ arka düzenin hasar almış olabileceğide aklıma gelmiyor değil. meblağ bu şekilde de büyümüş olabilir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski Honda Jazz otomobilim ile ufak bir kaza yapmıştım. Sağ çamurluk sürtülmüş ve sağ aynamın dışı kırılmıştı. Sadece komple ayna 700+Kdv tutmuştu. Çamurluğun düzeltilmesi ve boyanması, mn tampon lokal boya vs. 1.400.-TL gibi bişiy tutmuştu. Özel serviste yaptırmıştım bu arada, öyle olmasına rağmen fiyat bu fiyat. Karşı tarafın sigortasından yaptırmıştım, bu arada.

O yüzden sadece boya diye düşünmek yanlış olur. Değişen bir far,stop, sinyal, ayna vs. tarzı şeyler olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bugun araca baktırdım arkadaşlar serviste arkadaşım bir parça boya demişti 2 parça çıktı sağ arka çamurluk ve sağ ön kapı sağ arka kapıdada boydan bi çizik var debraj iyice sertleşmiş . gelirken arabayı yıkatmışlar arka bütün stoplar nemlenmiş buhar yapmış birinin içinde baya bi su vardı. arka tampon baoynmış tekrar çarpmışlar ezik gözlük koyma yeri kırık sizce nasıl durumu alayım mı bana 44e gelmiş olacak takasla.boya sorun değilde bu stoplar beni şok etti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatta düşürebildiğiniz kadar düşürün orası vuruk burası çıkık diye laf yapın daha ucuza alabilirseniz alın. Stopları daha sonra servise gösterirsiniz halledilir yani

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...