Jump to content

Mazda3 yeni kasa için orjinal USB adaptörü

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlgilenen arıkadaşlar için Mazda3 BL araçlar için orjinal USB adaptörü geldi...

Ürün orjinal mazda kodludur ve Mazda Avrupa garantisinde satılmaktadır.

Fiyatı 371TL+KDV

Ayrıca AUX Switch rölesi: 45TL+KDV

http://phwt.mazda.co.uk/Image/GetImage/5090

Şarj ile. IPod, iPhone 3G/3GS/4/4S, iPad ve USB ile uyumludur. Torpido gözünde veya olası orta konsolda Esnek konumlandırma mümkündür.Parça seçimi, iPod ve USB arasındaki seçimi direksiyon simidi kontrolleri kullanarak kontrol edilebilir. Orijinal Mazda Bluetooth hands-free fonksiyonu ile bir kombinasyon mümkün değildir.

AUX portu için geçiş rölesi de gereklidir. Adaptör BOSE ses sistemi ile kombinasyon halinde kullanılabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heralde kulaklık gibi çalışıyordur yani sesi tesisata veriyordur ama Apple'ın sağı solu belli olmaz... Aslında Iphonum olmadığı için bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

heralde kulaklık gibi çalışıyordur yani sesi tesisata veriyordur ama Apple'ın sağı solu belli olmaz... Aslında Iphonum olmadığı için bilemiyorum.

Tesekkurler abi, Yabanci forumlarda vardir belki taktiran, bur bakayim varsa cevabi paylasirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

normal aux bağlantısını telefonunuzda kullanıdığınızda ses hoparlörden geliyor.gerçi bunu biliyorsunuzdur ama olsun bende söyleyeyim dedim.

ses hoparlörden geliyor ve karşı taraf sesini yankılı duyuyormuş.

bizzat denedim ve farkettim  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

normal aux bağlantısını telefonunuzda kullanıdığınızda ses hoparlörden geliyor.gerçi bunu biliyorsunuzdur ama olsun bende söyleyeyim dedim.

ses hoparlörden geliyor ve karşı taraf sesini yankılı duyuyormuş.

bizzat denedim ve farkettim  :)

Tesekkurler fakat bu aux baglantisi gibi calismiyor, daha cok ipod dock adaptorlu muzik sistemleri gibi bir calisma mantigi var cunku sarkilara direksiyondan kumanda edebiliyorsunuz, cagri geldigi zaman calisma sistemi farkli olabilir?!??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...