Sign in to follow this  
Followers 0
mydo84

2011 Mazda 3 Sedan Impressive

2010 Eylül çıkışlı 2011 model düz vites impressive arabamı sıfır dizeliyle değiştirmek için satıyorum.

Arabam 40bin km.En ufak çiziği yok.Aldığım ay 3m yetkili bayisinde boya koruma,cam filmi,kaput koruma yapıldı.Her sene başında da boya koruması ve detaylı iç temizliğini mutlaka yaptırıyorum.Sigara içilmedi kesinlikle zaten kullanmam  :) Arabayı babam dahil benden başka kimse kullanmadı,kıyamam kimseye vermeye.

Araba'da egzoz ucu,aliminyum pedal seti (bunlar bayiden aldığım gün takılı olarak geldi sonradan taktırmadım),plastik paspas,bagaj havuzu mevcuttur.

Gün içinde kapalı garajda durmaktadır.LPG takılmamıştır.

Servis bakımları yetkili servisinde yapıldı.Faturaları mevcut.Çok sakin kullanırım,en son bakımda servis ustasının söylediği "abi sen frene basmıyonmu balatalar sıfır gibi" dedi :) Hatta abartayım benzini de alındığı günden beri sadece Shell'den alınmıştır.mümkün olduğuncada Ankara içi aynı benzinlikten :) Mazda forumu diye bu kadar detaylı yazıyorum.

Fiyat:38500

İletişim:0506 578 38 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

hayırlı satışlar dilerim..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.