OveRMinD

Mazda'nın Servisleri Pahalı Efsanesi

Bu konuda 30 ileti var

Ya bugün Hürriyet'in son sayfasında (daha doğrusu arka sayfanın iç kısmında) Renault'nun servis reklamı var. Değişik modeller için periyodik bakım masraflarını yazmışlar. Megane'da KDV dahil 203 YTL diyodu. Ben herhangi ekstra yapılan bişey olmadığı sürece yaklaşık 190'a filan çıkıyorum servisten, şimdi kim pahalı olmuş oluyo bu durumda? :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çamur at izi kalsın bu cok bildik bi efsanedir,japonlar arabayı ucuz verir ama servis ve parcadan kazanır derler işte efsanenin sonu,opelin periyadik bakımıda  pahalı bizim guzulardan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

50bin bakıma 400 ytl ödemiş bir arkadaş diğer forumda..indirimlerle birlikte..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben daha Mazdaya bakım yaptırmadığım için yorum yapamayacağım ama abartmışlar bence her çeşit arabanın bakım masrafını bilirim sizlerin dediğine göre Mazdanınki onlardan düşük yüksek değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

opelde 60 bakımına 600ytl ödemiştim ben guzuyu almadan önce

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aynen bende opele 550 ye yaptırmıştım 60000 bin bakımını triger değiştiği için fazla tutuyordu 60000 bakımı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 40.000 de 900 YTL vermiştim ama birdolu şey yaptırmıştım . Yedek anahtar, ön diskler ve balatalar gibi ciddi değişiklikler vardı.

Kâle almayın yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 40.000 de 900 YTL vermiştim ama birdolu şey yaptırmıştım . Yedek anahtar, ön diskler ve balatalar gibi ciddi değişiklikler vardı.

Kâle almayın yani :D

yarısını anahtar tutmustur ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten anahtar tutmuştur yarısını bu anahtarlarda amma pahalı ya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yarısını anahtar tutmustur ;D

Yok yaa anahtar takımı komple değişmedi sadece yeniden yapılıp immo bilgisi bilgisayara eklendi. .. O toplamda 150 YTL felandı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O mesajı ben de okudum, balata değişimi filan da var içinde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben en son 20.000 km bakımı yaptırdım ve 245 ytl ödedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim 10.000 bakımına 1500 km kaldı muhtemelen 6 ay içinde yaparım :D nekadar tutar ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya bugün Hürriyet'in son sayfasında (daha doğrusu arka sayfanın iç kısmında) Renault'nun servis reklamı var. Değişik modeller için periyodik bakım masraflarını yazmışlar. Megane'da KDV dahil 203 YTL diyodu. Ben herhangi ekstra yapılan bişey olmadığı sürece yaklaşık 190'a filan çıkıyorum servisten, şimdi kim pahalı olmuş oluyo bu durumda?  :krrsz:

hikaye ya.mazdfa servis ücretleri bence en ucuzlardan.ben 10.000 km 120 ytl idi.şaşırmıştım.çünki toyota 10.000 e giden arkadaş 145 ytl verdim.çok ucuz diyodu.benimki 120 olunca gayet az gelmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hepsi palavra.Milliyetin otomobil sayfasından orijinal gazete sayfası var asılı Merbilde.Mazda tam hatırlamıyorum 1.veya 2.sırada en ucuz servis maliyetinde.vw pejo opel vs.11.12.13 sırası ile gidiyor peşpeşe.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sorunsuzluğu ile ün yapmış bir marka..servis ücreti de sorunla eş anlama gelen markalarla aynı fiyat aslında ama milletimizin sabit görüşü değişmezz  >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bugün arkadaşın megane ı servise götürdüler direksiyondan ses geliyodu ve çukura girince lak diye ses çıkarıyodu diye tam 3.000 ytl istemişler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 Milyar yani kople direksiyon kutusunu değişecekler demekki,tamiri mümkün değilmiymiş genelde değil derler ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.