Sign in to follow this  
Followers 0
karasinek07

4'lü cam kontrol paneli 98 model lantis

herkese selamlar  :hi: , arkadaşlar yaklaşık 4 aydır aracımın arka camlarını kullanamıyorum, 4'lü cam kontrol panelimin arka tuşları arızalandı ve yaptıramadım,daha doğrusu yapamadılar;servise sordum ve dudaklarım uçukladı resmen,700 tl gibi bir fiyat çıkardılar  :krrsz:

lütfen bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi! tesekkürederim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Çıkmacıya bakmak gerek bu durumda.Benimkinin de bozuk. 150tl yenisi yan sanayi.Çıkmacıda bizimkiler 100tl civarı olabilir.Acelen yoksa ben çıkmacıya gittiğimde bakabilirim senin Lantis için.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burda olsanız yardımcı olurdum ama mesafe uzak. Çokta güzel tamir edilir yapan birini bulursanız eğer.

benim lantisin ki de bozuldu 1-2 hafta önce kadar. şoför tarafındaki camı yarıya kadar indirdim gece 9 da. kaldıramadım. düğer camlardaki otomatiklerde çalışmadı. 24 saat açık olan ustaya gittim şimdilik camı kaldıralım sonra yaptır dedi. yaptı ve diğer zor çalışan camlar da hızlandı. nasıl old anlamadım. ama yaptırmam şart yinede. ankarada bulabilen varsa baana da söylesin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bugün itibariyle orjınal parçası 850 tl olmuş !!! dediğiniz gibi çıkma parça bulmaktan başka çare kalmadı sanırım.. tesekkürler

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.