Jump to content

Forum Adına Yapılacaklar Arasından Sadece Bir Tanesi

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

filmli camlarda rahatlıkla görünebilen bi çalışma olması lazım arkadaşlar.bu konuya burak kardeşimiz baya kafa yordu tecrübelerinizi onunla paylaşırsanız daha verimli olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Günaydın ve iyi haftalar herkese.

Öncelikle çalışmalar için teşekkür ederim ama bence daha sade olsa daha şık durmaz mı?

Mesela ilk paylaştığınız görseldeki gibi Mazda Logosu ve beyaz ile yazılmış Mazda yazısının altına ClubTR yi aynı font ve büyüklükte yazsak? [ilk görselde Mazda yazısı gri bence biraz sönük kalmış. Beyaz ile karakterleri yazarsak daha elegant durur bence.]

Siz ne dersiniz?

Ben Photoshop ta çalışıp gönderebilirim ama biraz zaman rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selam,

Evet sadelikten yana olduğum için :)

Ben fikrimi tasarladım sadece :)

Bence böyle daha şık olabilir ama..kötülemek anlamında söylemiyorum lütfen yanlış anlaşılmasın ama diğerleri çok renkli bence. Sade tasarımlar daha şık ve elegant durur bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce çalışılmış sticker uygulamaları var. Eski dönemde yaptırılarak üyelere bir şekilde ulaştırılmış.

Bununla ilgili forumda açılmış 3 konu var. Eskiden yeniye doğru konuların bağlantılarını paylaşıyorum.

Benimde şahsi fikrim sadelikten yana. Otomobilimin camında renkli bir sticker istemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Benim oyumda sadelikten yana. Simdi olayi bide soyle dusunmek lazim, herkesin arac zevki farkli (film olsun kit olsun vs vs). Herkese uyucak bisey olmasi lazim bence. Anladigim kadariyla cok calisma var ama net bisey yok haala. Kurucu veya yetkili abilerimizden biri one ciksada bie karar verse keske  :krrsz: . yada ne biliyim 3-4 tane logo/sticker secilsin onlar ustune anket yapilsin. En cok begeni alani resmi stickerimiz yapalim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...