Ilgaz-p

2006 Mazda3 Silecek Zaman Ayarı (Int)

Eski aracım 93 323 silecek kısmında Int vardı ve Sileceğin üzerinden saniyesini istediğim gibi ayarlıyabiliyordum.

Yeni aracım mazda 3 de de Int diye bir kısım var ancak saniye ayarı galiba sabit süresini ayarlıyabileceğim bir yer varda yoksa ben mi bilmiyorum. yoksa sabit mi

? ? ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok diye biliyorum ben de 4 yıldır kullandığım aracımın ve ilk zamanlar esefle karşılamıştım bu durumu. İlk kademede çok yavaş, ikinci kademede ise çok hızlı. Bence arada bir kademe daha olmalı...

Tabi bir de püskürtme konusunda önceki aracım (Bora) gibi olsaydı daha iyi olurdu. Hani şu incecik ve çok tazikli olandan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende aynı sorunu yaşıyorum.1kademe ile 2.kademe arasında çok fark var.biri çok yavaş diğeri çok hızlı arada bir kademe daha olması iyi olurdu ama sanırım yok yada bende bulamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracımdaki en beğendiğim özellik bu olsa gerek...

7 Kademeli hız ayarı var ve sileceğin yağmurun hızına göre rahatlıkla ayarlayabiliyorsunuz... Yeni modellerde olmaması enteresan.

8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni kasalarda var ama bir önceki kasada olmaması beni de şaşırttı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten böyle olabilirmi ya çok garip eski aracımda istediğim gibi ayarlıyordum . Bir yerden süre ayarı olması gerekiyo ama nereden dedim acaba aracın hızına göre mi ayarlıyo ama o da değilyaklaşık 2-3 saniye gibi bir sürede siliyor Int e getirince zaten daha sonra 1 ve 2. kademeler var .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.