Belash

Mazda 3 MPS?

Satılık 2 ilan var, biri 85 diğeri de 82.5 liraya. En son 102 Bin TL'ye satılmıştı sanıyorum, ki sonra 2011 modelleri gelmedi diye biliyorum.

Araç hakkında fiyat bilgisi olan var mı? Sıfır istersek kaça patlar ya da başka satılık var mıdır sizce?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Linkin içinde Old-Showroom diyor. Bildiğim kadarıyla 2011 ve 2012 modelleri de gelmedi de, emin olamadım bir türlü. Yarın iyisi mi bayileri aramak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fiyatın geçerli olduğunu hiç sanmıyorum. Ayrıca getirtileceğini de. Eski ÖTV oranları ile toplam 5 adet geldi Türkiye'ye, o bile zor satıldı. Uzun süre bir aracın Volcar'da beklediğini biliyorum. Bu haliyle getirmeye kalksalar kimse alıp showroom a koymaz. O kadar parayı bağlayıp uzun süre satamamak bayiyi bitirir herhalde.

Ama, birisi ben ne ise parasını vereceğim derse belki..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ah ah aşık olmuştum , ne araçtı ama mps ;(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ah ah aşık olmuştum , ne araçtı ama mps ;(

arada gel İstanbula aşk tazele:)))

son ötv zammından sonra aşağı yukarı aynı motor hacmine sahip subaru 209bin tlye çıktı yenisi gelse en iyi ihtimal 180binden satılır ama tanıyan bilen olmadığından getirilmezde satılMAZDA bu vergi sistemiyle zor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dominosta pizza yemek için istanbula gelmisligim var, mps ile tur için de gelebilirim pekala :D

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fiyatın geçerli olduğunu hiç sanmıyorum. Ayrıca getirtileceğini de. Eski ÖTV oranları ile toplam 5 adet geldi Türkiye'ye, o bile zor satıldı. Uzun süre bir aracın Volcar'da beklediğini biliyorum. Bu haliyle getirmeye kalksalar kimse alıp showroom a koymaz. O kadar parayı bağlayıp uzun süre satamamak bayiyi bitirir herhalde.

Ama, birisi ben ne ise parasını vereceğim derse belki..

ben  de var... sıfır 2011 beyaz... isteyene vereyim... Türkiye'de tek...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben  de var... sıfır 2011 beyaz... isteyene vereyim... Türkiye'de tek...

Merak edenler olabilir diye soruyorum, fiyatı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatı sadece telefon görüşmesinde verebiliyorum. mazur gör...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatı sadece telefon görüşmesinde verebiliyorum. mazur gör...

Anladım, problem değil, ilgilenen kişiler seni arayıp görüşürler isterlerse ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.