tarikumac

Sise Xenon

Bu konuda 139 ileti var

bugun normal sartlarda evden yag basınc ve devır saatı almaya cıkmıstım ama satıs elemanı arkadas kanıma gırdı ve sıslere xenon taktırttı:)resımlerı aksam cekıcemm ve koyarım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun, güzel oluyor sislere İrfan'da var....Kaça aldın Tarık?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha parasını vermedımmm arkadasta vardısatıodu arabayı ondan aldım montajınıda kendım yaptım:)ama ogrenırrr solerım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

galiba bende alıcam ya,akü filan umrumda değil...hayırlı olsun Tarık bu arada  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bekliyoruz resimleri birde montajı nasıl yaptın???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tampon altındakı 3vıdayı soktum,batarya vepıllerını zaten arkadastan aldıgım ıcın bıılıodm sısın arkasına yapıstırdım ampullerı cıkarıp onları takıp tamponu kapadım cok uzun surmuo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tampon altındakı 3vıdayı soktum,batarya vepıllerını zaten arkadastan aldıgım ıcın bıılıodm sısın arkasına yapıstırdım ampullerı cıkarıp onları takıp tamponu kapadım cok uzun surmuo

valla çok süper kendin yapabildiğine göre montaj parasıda vermedin bizede yardımcı olursun heralde keşke yapıyoken resmini çekseydin tam bilggi kaynağı olurdu ozaman

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla çok süper kendin yapabildiğine göre montaj parasıda vermedin bizede yardımcı olursun heralde keşke yapıyoken resmini çekseydin tam bilggi kaynağı olurdu ozaman

iyi olurdu evet birde daha önce de böyle bi olay vardı sislere xenon die tampon içinde xenon için yer varmış kutusunu sabitlemek için ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

iyi olurdu evet birde daha önce de böyle bi olay vardı sislere xenon die tampon içinde xenon için yer varmış kutusunu sabitlemek için ???

Bülent abi,Mazda 6 da farın altında yeri var koymak için ama,Mazda 3 te yok öyle biyer kafana estiği yere koyuyosun  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent abi,Mazda 6 da farın altında yeri var koymak için ama,Mazda 3 te yok öyle biyer kafana estiği yere koyuyosun  8:)

hmmm ??? o zaman tarık ın yaptıgı en mantıklısı tamponu tamamen sökmeden...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

orda ıslanmaz dimi

takarken en önemli olay bu zaten,ıslanmayacak bir yere koymak şart  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resımler bıraz gec geldııı kusura bakmayın:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş Tarık. ;)Biz daha normal farlara xenon takamadık,sen sislere bile taktın. 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.