efteni

Mazda 3 Silindir Kapağı Aranıyor

merhaba arkadaşlar.

2006 mazda 3 hb

arabamı  toplayıpta binemedim. sanayiye subap değişimi işin gittim bir sürü şey çıktı. pistonlara kadar indik. şimdide silindir kapağı daha önce taşlandığı için et kalınlığı azalmış zorla takmışlar daha önce. şimdi tekrar taşlanınca hiç takamayız dedi ustam ve çıkma silindir kapak arıyorum. bir siteden aldım mersinden ama parçayı göndermediler 10 gün bekledim şimdide parayı vermemek için oyalıyorlar adamlar resmen dolandırıcı. bildiğiniz bir yerde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçmiş olsun otofil in namı cihanı sardı.daha önce sana verdiğim noyu tavsiye edeceğim düzce de olduğunu söyle sana güvenli bir şekilde yollarlar.

05325443918 öner bey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu aracı sorunlarını bilerekmi aldın ? Baya uğraştırdı seni.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

heci-baba yardımların için çok teşekkür ederim. cidden bi çok yeri aradım herkes tanıya arabayı:) sonunda bitti ama. sübap değişeceğimi bilerek aldım silindir kapak değişimi ve pistonlar hesapta yoktu. bu gün aldım silindir kapakta. sakaryadan kendim gittim aldım arabadan kendimiz söktük. sonunda tamamladım parçaları:) inşallah cuma günü arabama bineceğim. beni üzdü ama yinede özledim onu:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yardımcı olabildiysem ne mutlu.:)

iyi yönden bakarsak en azından arabanın durumunu çok iyi biliyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buradan aldığımız ders; parça konusunda Mersin'de bulunan abilere pek güvenmeyeceğiz...

:egy:

Geçmiş olsun, kolaylıklar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.