maverick sbd

Araç hakkında bilgi...

herkese iyi geceler arkadaşlar.

97 model bir araç buldum. 323 1.8 familia.linki aşağıda. temiz bir arabaya benziyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-son-fiyat-memurdan-tertemiz-emsalsiz-mazda-familia-1.8-glx-93994196/detay/

bu araç hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

lantis kullanmışlığım var 1 sene. motor şaşi yürür kısmına yabancı olmayacağım bir araç. ama yine de kullanan arkadaşlar varsa bir iki kelime yazarsa sevinirim.

Bu arada renk beni biraz caydırıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel araca benziyor, içi dışı temiz üstelik sistemde var... Pejodan daha memnun edecektir sizi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görünür itibariyle sıkıntısız gibi ancak iyi kontrol yapın ki, sonradan sıkıntı çıkartmasın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu araçta ses sistemini almazsam 11000 e bırakıyor. Uygun mudur?

bazı arkadaşlarım da git o fiyata A kasa 93-94 model vectra al tüplü diyor. daha çok tutulan bir araç ve parça sıkıntısı da yaşamazsın diyorlar. Kafam karıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bu araçta ses sistemini almazsam 11000 e bırakıyor. Uygun mudur?

bazı arkadaşlarım da git o fiyata A kasa 93-94 model vectra al tüplü diyor. daha çok tutulan bir araç ve parça sıkıntısı da yaşamazsın diyorlar. Kafam karıştı.

Daha önce Mazda kullanıp pejo'ya katlanabildiysen benim çok fazla anlatacak bir şeyim yok... Vectraya da hayli hayli katlanabilirsin... Ancak; Mazda hep aklında olacaktır...

:tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

renk konusunda haklısınız malesef:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

626 ya bak bence

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.