Guest sistempro

4'lü cam otomatiğine aldığım fiyat...

beyler benim aracın şoför tarafındaki 4 lü cam otomatiği arızalandı.

çıkmacılar ağız birliği yapmış gibi 200 den aşağı inmiyorlar. garantisi de yok. kısa süre sonra bozulursa ne yapacam. onu düşünüyorum. kazalı ya da parça halinde satılan lantislerden çıkan parçayı verecekler. tereddütteyim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

beyler benim aracın şoför tarafındaki 4 lü cam otomatiği arızalandı.

çıkmacılar ağız birliği yapmış gibi 200 den aşağı inmiyorlar. garantisi de yok. kısa süre sonra bozulursa ne yapacam. onu düşünüyorum. kazalı ya da parça halinde satılan lantislerden çıkan parçayı verecekler. tereddütteyim

Orijinaline 1.000 Tl para istenen arka kapı panzutu için ben çıkmacıdan 200 TL fiyat almıştım fakat iyi bir döşemeci bularak sorunumu 20 TL ye halletmiştim...

Elindeki malzemeyi iyi bir elektrikçi veya elektronikçiye göster belki ayağa kaldırabilir... Olmuyorsa orijinali ile arasındaki fiyat farkını değerlendir, en son çare olarak çıkmacılardan temin et derim...

Kolay gelsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orijinaline 1.000 Tl para istenen arka kapı panzutu için ben çıkmacıdan 200 TL fiyat almıştım fakat iyi bir döşemeci bularak sorunumu 20 TL ye halletmiştim...

Elindeki malzemeyi iyi bir elektrikçi veya elektronikçiye göster belki ayağa kaldırabilir... Olmuyorsa orijinali ile arasındaki fiyat farkını değerlendir, en son çare olarak çıkmacılardan temin et derim...

Kolay gelsin.

elektrikçi iki kere yaptı yine bozuldu. benim tanıdığım bir elektronikçi var belki o yapabilir.

teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.