MuRDoC_111

Yan Çıtaların İptali

Bu konuda 30 ileti var

610387_25_full.jpg

610387_24_full.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

önce..

003.jpg

sonra..

007.jpg

008.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

önce..

626067_4_full.jpg

sonra..

626067_15_full.jpg

IMG_0295.jpg

782352_4_full.jpg

766260_1_full.jpg

766260_8_full.jpg

BWside.JPG

BWHalfBack.JPG

118-1898_IMG.jpg

118-1888_IMG.jpg

önce..

776693_4_full.jpg

sonra..

776693_86_full.jpg

normal_IMG_1470.JPG

normal_Picture%20005.jpg

DSC00577.jpg

DSC00576.jpg

detail2.jpg

[img width=800 height=600]http://www.mazda3forums.com/gallery/albums/userpics/17113/detail5.jpg

fd2.jpg

fp1.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

10003231qf.jpg

10003241vi.jpg

10003256dh.jpg

10003276of.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

morpheen_3sport_004.png

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

önce..

before2.jpg

[img width=800 height=600]http://i13.photobucket.com/albums/a268/rnerritt/before1.jpg

sonra..

[img width=800 height=600]http://i13.photobucket.com/albums/a268/rnerritt/after1.jpg

[img width=800 height=600]http://i13.photobucket.com/albums/a268/rnerritt/after2.jpg

10021915ro.jpg

10021901eo.jpg

[img width=800 height=599]http://i104.photobucket.com/albums/m181/Tim25_Mazda3/HiQSide1.jpg

[img width=800 height=599]http://i104.photobucket.com/albums/m181/Tim25_Mazda3/NowFront1a.jpg

[img width=800 height=599]http://i104.photobucket.com/albums/m181/Tim25_Mazda3/HiQSide3.jpg

[img width=800 height=599]http://i104.photobucket.com/albums/m181/Tim25_Mazda3/HiQRear1a.jpg

sweeet.jpg

mazfull.jpg

mazdag.jpg

önce..

IMG_0001_resize.jpg

IMG_0004_resize.jpg

çıta sökülürken..

IMG_0010_resize.jpg

sonra..

IMG_0019_resize.jpg

IMG_0020_resize.jpg

daha sonra(yıkandıktan sonra)..

IMG_0024_resize.jpg

IMG_0028_resize.jpg

IMG_0032_resize.jpg

Picture027.jpg

Picture019.jpg

moldinggone1.jpg

moldinggone2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben henüz karar veremedim çıtalımı çıtasızmı güzel ;).Sen bi kaç tane daha foto koy bakayım cevabımı yazarım.  :2funny::fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi cekecegim var senin foto hastalıgının elinden :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi ALLAH taş yapar  :)

Ahada yazmıyorum bu mesajından sonra  :) inan yokya çıtasızda iyi duruyor diyecektim  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya ben kararsız kaldığım için söylemiştim böyle:)

abi istedigin foto olsun ya nolcak kararsızlıgını gecirene kadar foto ekleriz merak etme abi, eklicek foto kalmazsada iner aşşaa 2 foto ceker sonra cıtayı söküp atar 2 foto daha cekeriz ;D:D_bulamazsak yaratırız icabında ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İptal ettirip çıtaları bir alışveriş merkezinin parkına gidin, afacan bi çocuk yan arabadan çıkarken kapıyı açsın sizin kapıya otursun 2 cm uzunluğunda şirin bi göçükle beraber çıtaları geri taktırırsınız herhalde :) Türkiye de olmaaaaz, olmaaaaaazz, olmaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzz. Kaldıki Türkiyede boyalı olan çıtaları daha pahalıya bile satıyolar (donanımlarda) biz niye söküyoruz ki? Siyah plastik olsa hadi sök atta, güzelim çıtalarıma kıyamam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hadi inde çek iki foto bakalım yok öle sallama  :D:tey:

abi hava karanlık korkarım ben simdi kuçu kuçular havlayıp bogusuyo dısarda.. ;D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi hava karanlık korkarım ben simdi kuçu kuçular havlayıp bogusuyo dısarda.. ;D:D

Kıvırdın yine  :D son günlerde macunu çok hakediyorsunda dua et macuncuya denk gelmiyorsun  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Görev kutsaldır İrfan bilmiyormusun. :)

abi insanın canı da kutsal degil mi :P köpecikler üstüme atlayıverirse sizde uyku kutsaldır hadi ii geceler der yatarken ben kuduz aşısı için nöbetci ecz. arıyor olurum sonra :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kıvırdın yine  :D son günlerde macunu çok hakediyorsunda dua et macuncuya denk gelmiyorsun  :)

abi yok ben macunu alsamda satcak biri bulamam, bu işi siz büyüklerime daha cok yakıstırıyorum :tey:_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İptal ettirip çıtaları bir alışveriş merkezinin parkına gidin, afacan bi çocuk yan arabadan çıkarken kapıyı açsın sizin kapıya otursun 2 cm uzunluğunda şirin bi göçükle beraber çıtaları geri taktırırsınız herhalde :) Türkiye de olmaaaaz, olmaaaaaazz, olmaaaaaaaaaaaaaaaaazzzzzzzzzzz. Kaldıki Türkiyede boyalı olan çıtaları daha pahalıya bile satıyolar (donanımlarda) biz niye söküyoruz ki? Siyah plastik olsa hadi sök atta, güzelim çıtalarıma kıyamam :)

çıtalar tam olarak işlevini yerine getirmiyor..bknz. benim araba tam iki çıtanın ortası göçük..ayrıca çıtanın alt tarafındaki çıkıntı çıtanın önüne çıktığından çıtadan önce oraya geliyor darbe..

ayrıca kesinlikle %999 daha güzel çıtasız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çıtalar tam olarak işlevini yerine getirmiyor..bknz. benim araba tam iki çıtanın ortası göçük..ayrıca çıtanın alt tarafındaki çıkıntı çıtanın önüne çıktığından çıtadan önce oraya geliyor darbe..

ayrıca kesinlikle %999 daha güzel çıtasız..

Göçmeyi engellemez demedimki, çıta olmasa daha kötü bir durumda olcağına eminim o göçüğün, ben eski arabamda okuldan parktan çıkarken ağaca yandan bir kapı boyu sürttüm mesela, ama çıta sonuçta gerekirse değiştirilir ama öbür koca kapı, yeniden boyatmak zorunda kalırsanız arabanın değeri düşer. Ha amerikada olsak, dere tepe dümdüz geniş yollar, park sıkıntısı yok (genelinde) ama dediğim gibi burası Türkiye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bence çıtalar gayet iyi orda, özelliklede jant yapılıp alcaltılmamıs araclarda olmuyor bana göre bu iptal işi 8:)_yalnız işte cıtanın ön ucunun bitimine yurt dısındaki modellerde oldugu gibi SP23 yazısı türevinde bişeyler tutturulursa o cıtalar bi anda cok sportif bir görüntü kazandırır hale geliyor_tabi SP23 2.3lt motoru temsil ettiği için gercekci olması bakımından onların SP16 olanlarından bulmak lazım :D ya da baska bişey mesela GT logosu falan güzel olabilir 8:) (sanki GT yazısı gercegi yansıtacak Allah ım yarappim ;D:D)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çıtanın sökülmesine en başta karşıydım yahu ne gerenk var diyordum..

ama gel gör ki şu an çıtalı arabalara bakamıyorum bile :P

benim kastım göçük engellemesi falan değil yanyana durun bir kapıyı yavaşça açın..ilk değidiği nokta çıta değil alttaraftaki çizgi oluyor..

jant mant alçatmayla alakalı diil bence olay tamamen it look soooooo much clean and sportive and cool without them  O0

yollarda çıtaları olan arabaları görünce garipsiyorum artık o derece  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.