bedeviyay

Uzaktan Kumanda Pili Değişimi

Bu konuda 23 ileti var

arkadaşlar uzaktan kumanda pili bitmişti bende değiştirdim araba mazda 6 2009 şu an kapıları açmıyor ışık yanıyor ama kumandaki yinede kapılar açılmıyor. bu programlama  da sorun çıkarmı 3 kez kapıyı felan aç felan yazıyor onu uygulayayım mı.

Edit : Başlık imla..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi günler geçenlerde benimde durup dururken açmaz oldun ben de netten araştırdım, alarmın direksiyonun altında kırmızı renkli  iptal butonu var kontak açık vaziyette butona 10 sn basılı tutuyorsun dörtlüler yanıyor, sonra 30 sn içinde kumandaları her ikisinide (yedek) tek tek birer tuşuna basıyor ve tanıtıyorsun seninki o şekilde olurmu bilmem bir dene istersen...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla direksiyon altında bulamadım. ve hala çalışmıyor başka pil de taktım ama olmuytor lütfen yardım :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bir bilen yok mu yoksa servise gitmek için 200 km yol almam gerekecek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

acele etmeyin hemen gitmek için anlayan arkadaşlar cevaplandıracaklardır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dört gözle bekliyorum bakalım bu kodlama işi nasıl yapılaıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pil bitse de, akü bitse de tekrar kodlama gerekmez... pili değiştirdiğiniz halde hala çalışmıyorsa;

kapıların ve bagajın kapalı olduğundan yada siviçlerinin faal olduğundan emin olun. bunlara rağmen çalışmıyorsa, kodlama için beni arayın. deneyelim... ama dediğim gibi kodlama yaparken doğru kodlanmış ama başka sebeple çalışmayan kumandalarınızın kodunu da bozabilirsiniz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bütün kapılara baktım kapalı ama birşey anlamadım en iyiysi sizi arayayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar konu açılalı baya olmuş fakat aynı kumanda sorunun bende yaşıyorum aracım 2009 Mazda 6 . Siz sorunu nasıl hallettiniz çözüm bulabildiniz mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar anahtarın uzaktan kumandası bir süredir açıp kapatmıyor. Sustalı tiplerden. Nasıl açılıyor çok zorlamak istemedim, yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 2 nin anahtarı da video ile aynı.yalnız büyük pil almışım olmadı.tekrar taktığımda çalışmaya başladı. :tey:  pilin markası Panasonic...made in indonesia yazıodu.elektronik aksamı Mitsubishi ... yarın pili değişebilirsem yine de yenileyecem.yalnız ilk açarken ve de gövdeyi açarken abanmayın,kırılabilir.ufak bir ittirmeyle zaten açılıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün Fotim'den aldığım kumanda pilini ( GP Lithium - CR1620 DL 1620 ) yukarıdaki videoyu kullanarak 2 dakikada değiştirdim, düne kadar 2 metreden zor çalışan kumanda şimdi 5. katta arabayı açıp kaptıyor.

Allah razı olsun Fotim :D

Merak edenler veya değiştirmek isteyenler için pil şu ;

128446706_tn50_0.jpg?_=1422884768

İlhan, Mehmet Özdemir, universitely76 ve 1 diğer kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vallahi Foti alem ve tez canlı bir adam. Benim guzuda direksiyona geçti, bir iki kumandaya dokundu. Baktı kapılar zor açılıyor. Adam üşenmedi, yolu değiştirdi, evin önünde durup. Yukarı eve çıkıp, kumanda pillerini aldı.Bende bu gün ilk fırsatta fotinin verdiği pille değiştireceğim. Sağ olasın foti. :)

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlhan ince bir tornavida, 3 tane çentik, çok kolay değiştirmesi hemen yap, eziyet çektirme araca :D

İlhan bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

An itibariyle bende değiştirdim. Sağ olasın foti :)

post-5155-1430251412,9_thumb.jpg

Mehmet Özdemir ve Burak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.