yusufsinan26

Mazda 3 LPG gösterge konumu

Bu konuda 21 ileti var

Abiler selamlar ben araçlarında LPG olanların LPG göstergesinin nerde oldugunu fotoğraflıyıp koymalırını rica ediyorum taktırmayı düşünenler için de iyi fikirler olur nereye takılsın diye hem tank hem de gösterge fotoları olursa çok iyi olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sol altta küçük bir göz var , onun altına  takılı bende. Göze görünmüyor :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yaa abi taktırmayı dusunuyorum ben de ama eskişehir de guvenebılcegım hıcbı yer yok o yuzden ankarada taktırcam buyuk ihtımalle OPAN da bakalım artık herseyı gectık nereye gostergeyı yaptırcaz dıye dusunuyoruz:D ben BRC diye dusunuyorum ama bakalım hayırlısyla ama prince de olabılır eger aralarında cok fıyat farkı yoksa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başayarda gas İtaly taktırdım. Çok memnun kaldım ama bu ara Başayar hakkında pek olumlu şeyler yazılmadı . Yinede oradan da fiyat alabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sol altta küçük bir göz var , onun altına  takılı bende. Göze görünmüyor :)

Bu hususu hep merak ettim, neden gözle görünmeyecek yerlere takıyorlar acaba hep :) lpg ayıpmış gibi,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bu göze taktırdım.benim oraya taktırmamdaki amaç aracın görünüşündeki orjinalliğinin bozulmaması.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu hususu hep merak ettim, neden gözle görünmeyecek yerlere takıyorlar acaba hep :) lpg ayıpmış gibi,

aslinda bazen Lpg/ benzin geçişinde insanı yorsa da en güzel yer orası . Emanet durmayacağı baska bir yer yok :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslinda bazen Lpg/ benzin geçişinde insanı yorsa da en güzel yer orası . Emanet durmayacağı baska bir yer yok :)

Bu gün bende taktırdım, o kadar yer aradım ama yine senin dediğin yere takıldı mecburen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkini de tum israrlarima ragmen sol alta takmislardi sonra kendim cakmakligin oldugu yere tasidim, goren hasta :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benimkini de tum israrlarima ragmen sol alta takmislardi sonra kendim cakmakligin oldugu yere tasidim, goren hasta :)

bende orayı teklif ettim ancak altında kablo mablo vardır dediler. zaten beş saat ayakta beklemişim dedim o zaman takın neresi kolaysa artık bende geçiririm oraya ama o konsolda brc den başkası güzel durmuyo sanki, benim ki landirenzo :) güzel dururmu acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abiii müthiş yaaa nasıl yaptın onu cakalık cok manyak bi fikir:D bi foto koyabılır mısın acaba rıca etsem bi de nasıl yaptın abi:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

seni görüp hasta olmayacak var mı honucum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar ben de düşünüyorum.prinsten fiyat aldım 2650 ve 3200 tl arasında.aradaki fark da enjektör tipinden.acaba brc ne kadar fiyat çıkarıyor onu da bilmiyorum.saygılarımla.....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

merhabalar ben de düşünüyorum.prinsten fiyat aldım 2650 ve 3200 tl arasında.aradaki fark da enjektör tipinden.acaba brc ne kadar fiyat çıkarıyor onu da bilmiyorum.saygılarımla.....

O kadar yüksek rakam vermeye bence gerek yok, ama tercih yine de sizin... İyi bir usta/servis ile BRC sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır... Hatta ve hatta iyi bir usta/servis ikilisi ile piyasada sorunlu diye bilinen Atiker bile taktırılabilir. Bu tercihte en önemli nokta bu ikili, marka ikinci planda kalmakta.

Bu yorumdan Prins kötüdür anlamı çıkmasın, sadece lpg sistemi için pahalı geldi bana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bencede abi o kadar yuksek bı mevla  vermeye gerek yok gercekten ama prince den sonra en iyi BRC olrak biliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende orayı teklif ettim ancak altında kablo mablo vardır dediler. zaten beş saat ayakta beklemişim dedim o zaman takın neresi kolaysa artık bende geçiririm oraya ama o konsolda brc den başkası güzel durmuyo sanki, benim ki landirenzo :) güzel dururmu acaba

Hocam usengecliklerinden, baska hicbir sebebi yok, emin olabilirsin...

abiii müthiş yaaa nasıl yaptın onu cakalık cok manyak bi fikir:D bi foto koyabılır mısın acaba rıca etsem bi de nasıl yaptın abi:D

Yanlis hatirlamiyorsam gostergenin kablosu 4 kanalliydi, bi elektirikciden 1-2 metre 4 kanalli kablo aldim, bardakliktan baslayarak cakmakliga dogru parcalari cikardiktan sonra cakmakligin oldugu parcayi soktum, gostergenin gelecegi yeri isaretledikten sonra en yakin br bayiisine gidip parcaya gosterge icin bi delik acabilirmisiniz dedim, sonrasi malum zaten, kabloyu cek bagla vs... Zorluk seviyesi baslangic modifiye, herkes yapabilir herhalde... ;)

seni görüp hasta olmayacak var mı honucum :D

Abi izmir'e gelirsen goruselim mutlaka, gun batarken, korfeze bakan bi masada bira ismarlamayim sana, nedion ;)??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arada resim;

imagekokb.jpg

izindeyim honu abi ama ben guzuma tornavida bile süremem :D orjinallik hastasıyım :) eline sağlık çok hoş durmuş  :clap: :clap: :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

izindeyim honu abi ama ben guzuma tornavida bile süremem :D orjinallik hastasıyım :) eline sağlık çok hoş durmuş  :clap: :clap: :clap:

Huyum kurusun bende bızıklamadan duramıyorum :) tesekkurler :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi izmir'e gelirsen goruselim mutlaka, gun batarken, korfeze bakan bi masada bira ismarlamayim sana, nedion ;)??

İzmir'e seni görmeye gelecem, boşver kordonu körfezi :D Ama hacıyım ben, kahve içsek :D Selman abi de zorlanmıştı beni ağırlarken :D :D :D

tüp entegrasyonu 10 numara bu arada. Benim gibi çakmak kullanmayanlar için de ideal :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.