golge1710

2005-06-07 Mazda 3 Yardım

Merhaba arkadaşlar 2005-06-07 Mazda 3 dynamic almak istiyorum Kilometre olaral 100000 in altında bulmak zor olanda uçuk fiyatlar istiyor.ortalama 120000-130000 arası bir araç alacağım maximum 28000 T.L param var.bu kilometrelerde bir veya iki parçası boyalı olabilir.(değişen hariç)makul fiyat nedir ölücü değilim ama kerizde değilim.on yıl kadar kullanmayı düşünüyorum.önceki aracımı on yıl kullandım 50000 km yaptım.yani çok fazla araba kullanma ihtiyacım olmuyor sadece hafta sonları ve bazı akşamlar kullanıyorum birde çoluk çocuğun hastane postane işleri için.bu kriterlerde model yılına göre fiyat tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Size ilk tavsiyem Lpg takılmamış olmasına çok dikkat edin. Lpg yoksa zaten Mazda'larda Km pek mühim değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fiyatlar konusunda kesinlikle katılıyorum.. sırf km düşük diye şişik fiyat veriyorlar.. inşallah gönlüne göre bulursun..

darısı benim başıma ne diyeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerçekten piyasa çok karışık.biri koyuyor nete satamayacağını kendide biliyor.sadece iş olsun diye koyuyor.bunu gören diğer satıcılar vay istediği paraya bak.benim araba bundan daha yeni veya km si az diye şişiriyorlar fiyatı.bu bütün markalar için geçerli.ama bence  mazdalarda daha bariz bi durum.çünkü piyasası az olduğu için çok fazla seçenek yok.ben 4 ay önce 2009 touring(eski kasa) siyah AT boyasız 80binde brc lpg li aracı 30 bine aldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2005 mazda 3 sedan dynamic aldım iki hafta önce...

araç tanıdık birinin di... banada oldukça iyi kıyağı oldu..

rakamı yazınca şaşırmayın ama oldukça iyi aldım aracı..

20 bin tl...yazmıştım ama yıkattığım yerin sahibi araca 24-25 vereyim kalsın mazda dedi kabul emedim..

umarım fikir verebilmişimdir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2006 model, 73.000 km de full servis bakımlı, Mazda 3 Dynamic AT  derin siyah aracım var; beni tanıyan bilir hafif pimpirikliyimdir araçlarımda tıkırtı sesi bile olmaz.Arabayı 53.000 de aldım ve bu ara 2006 model Bmw 320 dizel otomatik bir araçla ilgilenmeye başladım. Arkadaşımın aracı, uzun süreli ülke dışına çıkacağından satası var benimde alasım:). Havalar düzelince bi resmini koyarım arabamın, bakın bakalım . Boya badana işine gelince;değişeni falan yok, ben sadece arka tamponu boyattım bir iki cm likte rötuş yapıldı. Benden önceki sahibinde sol ön kapıda şerit halinde lokal boya var sanırım çizikten olmalı keza siyah arabada yıkanınca çizikler epey sırıtıyor. Araca boya koruma yaptırdım, zibarttan detaylı iç temizlik yaptırdım, döşemeler nerdeyse ilk günkü gibi. Doktorum sigara içmem içtirmem arabamda. Extradanda arka park sensörü var, xenon far var. Evet ortalama neye gider şimdi bizim kuzu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Lpg karşıtıyım onu söylemeyi unutmuşun:) Abanın üzerinde şu an 4 tane Bridgestome Lm 32 kış lastiği var, haziran ayında da 4 tane sıfır Michellin aldım 3-4.000 km liktir. Daha naapim alacak arkadaşıma:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar 2005-06-07 Mazda 3 dynamic almak istiyorum Kilometre olaral 100000 in altında bulmak zor olanda uçuk fiyatlar istiyor.ortalama 120000-130000 arası bir araç alacağım maximum 28000 T.L param var.bu kilometrelerde bir veya iki parçası boyalı olabilir.(değişen hariç)makul fiyat nedir ölücü değilim ama kerizde değilim.on yıl kadar kullanmayı düşünüyorum.önceki aracımı on yıl kullandım 50000 km yaptım.yani çok fazla araba kullanma ihtiyacım olmuyor sadece hafta sonları ve bazı akşamlar kullanıyorum birde çoluk çocuğun hastane postane işleri için.bu kriterlerde model yılına göre fiyat tavsiyesinde bulunabilirmisiniz. 8:)

eğer 10 yıl biniyorsanız, ben sizin yerinize olsam sıfır araç alırdım. bayilerde şuan 2012 modelleri uygun fiyata da bulabilirsiniz. 28.000 tl, üzerine 15-20.000 arası krediyle alabilirsiniz. şu an faiz oranları da uygun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.