Jankenan

Mazda için Yardım

Arkadaşlar yeni bir araba alıcam. Mazda 323 hb düşünüyorum. 8000 tl ye kadar çıkabiliirim. Ankara da oturuyorum. Neyine dikkat etmeliyim. Birde otomatik olsun istiyorum. Tavsiye eder misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yeni bir araba alıcam. Mazda 323 hb düşünüyorum. 8000 tl ye kadar çıkabiliirim. Ankara da oturuyorum. Neyine dikkat etmeliyim. Birde otomatik olsun istiyorum. Tavsiye eder misiniz?

Mazda forumunda mazda tavsiye edilmezse de ayıp olur... Sana ilk söyleyeceğim şey; mazda'yı kullananlara sorarsan daha açıklayıcı ve objektif bilgiler alabilirsin...

Kullanmayanlara sorduğunda zaten klasik önyargıları sana sıralamaya başlayacaklardır.

http://www.mazdaclubtr.com/31009/mazda-323-89-94-1-6-karburatorlu-duz-ve-oto-vites-onemli-bilgiler

Buyur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha gecenlerde ayni sorular sorulmustu :)

Klasik 2.el alirken dikkat edilecek hususlara bakmak lazim. Artidan benzinde nasil calistigi ve tamponun durumu. Cunku tampon  pahali :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.