Jump to content

Radyo sıkıntısına çözüm bulunamıyor.

sga
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• sga

23

• domestos

16

• polatpolat28

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Anten kablolarıyla hiç oynanmadı. Serviste antenlerle ilgili tüm kontroller yapıldı sorun yok dendi ama bu mavi besleme kablosuna nasıl ulaşabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Üstadım ben hep buralardayım,bu aralar okuyucuyum :)

İlginize teşekkür ederek, katılımcı olmanızı temenni ediyorum... Sağlıcakla, kazasız günler...

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anten kablolarıyla hiç oynanmadı. Serviste antenlerle ilgili tüm kontroller yapıldı sorun yok dendi ama bu mavi besleme kablosuna nasıl ulaşabilirim.

anten soketine giden , anten kablosuyla  bitişik olan kalın kablo ,renk bazı araçlarda farklı olabilir ama std rengi mavidir.bence sen bu sorunu çözebilirsin servisin dikkatinden kaçmış olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sana en yakın yetkili servise git, durumu kayıt altına aldır ve çözemiyorlarsa Mazda Türkiye'ye bildir. Yetkili servis çözemiyorsa kim çözecek ?

Çekilir gibi değil bu ses valla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kayıt altına alınmazmı? ustayı zenonlardan olmadığını inandırmak için bile 2 saatimi aldı servisle zor. Ya İyi bir elektirikci bulacağım Yada kendim bu işler sayesinde iyi bir usta olacağım. Neyse takmıyorum artık. Ama ilginç fikri olan çıkarsa yazsın yinede

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Başka ustalara elletme arabayı, daha da zarar verebilirler. Burada kullanıcı olan sensin, Mazda bu sorunu çözebilecek yetkinliğe sahiptir yeter ki bunu kullan.

Daha önce gidip sorun yaşadı isen , elinde servis formu varsa ( kayıt altına alınsın derken kastım bu idi ) direk Mazda İletişim'i ara şikayette bulun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi kusura bakmayalımda en çok serviste zarar veriyorlar. Serviste internet gitti adamlar nerdeyse lastikleri sökemiyeceklerdi. Adamlar bir vidayı bile bilgisayara bakarak sökmeye çalışıyorlar. Neyse ben merkezi arayayım. Tel No nedir acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

44 44 693 arayın serviste internet gittiğinde bişey yapamadıklarınıda durumunuda belirtin okurken ben sinirlendim burda ne demek o ya herşeyi internetten bakmak nasıl usta onlar umarım en kısa sürede düzeltilir probleminiz. xenonlar la bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum bende siz yine sabırlıymışssın en sevmediğim şey lakayit ve ilgisiz servisler ben direk hatırlarını sormaya başlıyorum  ne kadar hoş bişey olmasada para veriyoruz sonuçta biz bu arabalara ,servisine, bakımına arayın ve şikayetinizi bildirin arıza raporu oluşturacaklar ve sizi bi yetkili servis elemanına bağlayacaklar bende öyle olmuştu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son gelişmeleri vereyim artık cızırtı yerine pırıltı yapmaya başladı. Sanki kolonlarda kelebekler uçuşuyor. Merkezi aradım merkezde çok ilgili sağolsunlar. Şikayetimi bildirdim bilğilerimi aldılar. Size döneceğiz dediler. üç dörtgün geçince tekrar aradım. Adamlar maille cevap göndermişler. Bakmadınızmı dediler. Ben de artık dayanamadım açtım ağzımı yumdum gözümü. Hemen servisin müdürünü aramışlar servis müdürüde biz kendisine ulaşırız tam inceleme yapacaklarını söylemiş. 4 gün oldu ne arayan var nede soran. Bu haftada bekleyeceğim bakalım ne olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Son durum elde var sıfır :( merkezi aradım şikayetettim servis beni aradı gün boyunca yapmadıkları kalmamış. En sonunda başka bir mazda getirdiler. Ondada benimkinden azda olsa aynısını yapıyormuş. Heralde onda da aynı sorun yoktur. Ustanın yorumu antenin arka camda olmasından kaynaklandığı söyledi. Peki bu anten güçlendirici gibi bir aparat varmı? Sizin arabanızdada aynı sorun varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gün bu konu hakkında elektrikçi ile biraz sohbet ettik;

Sıradan ihtimallerin dışında bana ilginç gelenleri sıraladı;

1-Aracın negatif elektrik (şaşe) bağlantılarının sağlam olmadığı

2-Volan sensörünün arızalı olabileceği

3-Buji kablolarının sorunlu olabileceği

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

*hoparlörleri değiştirmeyi denedin mi?

*teyp'in içinde dirençler yada kondanstörler zarar görmüş olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hoparlörle nasıl etkilenir anlamadım. Hoparlörden olsa cd de yapmazmı. Birde anten ayrı satılmıyor heralde camla birlikte almam gerekiyor. Ön cam kaskodan değişiyorda Arka camıda değiştirirlermi. Servisle anlaşması yok kaskomun nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...