jk21

Yeni Jantlar, Çok Yakında Lastikleri de Gelecek :)

Jantların Heycanı Dolayısıyla Konuyu Açtım 1 Aydır Bursadaydı Az Önce Geldi Lastik Bakınıyoruz Toyo Veya yokohama Çok Araştırdım Çok Okudum fiyat Performans Oranına Göre Toyo Ağırlık Bastı Zaten 30 40 bin Km De Bitiyormuş Ama 2-3 Senede Ancak O Kmleri Yaparım O Sebeple Tercih Ettim Şimdilik 2 Resim Yakında Görüşmek Üzere ;)

MPS  Jantlarınada Benzettim Biraz 2010 Hyundai Coupe Jantları Alternatif Olabilir  :tey:

post-8598-141695292438_thumb.jpg

post-8598-141695292441_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cok degisikler, hosuma gitti acikcasi, hayirli ugurlu olsunlar =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun , lastik tercihinizi forumdan araştırıp ona göre belirliyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok şık duracaktır

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2  ee

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Deseni çiçek gibi ben pek ısınamadım ama araç üstünde görmek lazım tabi lastik tercihi olarakda toyo yu onerebilirim. Buarada jantın boyutu nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aracınıza yakışacağının kanaatindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

17" jantlar temsili olarak coupedeki durusu. muğlaya gıdıyorum bugun biran önce dönüp lastikleri almak için sabırszlanıyorum:D Teşekkürler İyi Dilekleriniz İçinn

k5fps.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araç üstünde sırıtmıyormuş keşke 18 inch olsaymış tabi zevkler renkler ve ülkemizin yolları çok değişken :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.