Jump to content

Mazda 626'ya O Para Verilir mi Diyenlere Deneyimlerim (Fikir Olsun)

bluemouse
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

şuan bendede 92 6 26 var. tek kelimeyle mükemmel bir araç. iyiki mazdayi tercih etmişim diyorum. kısaca ablamın puntosu var. benim aracın çeyreği etmez :) ( donanımı saymıyorum)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şuan bendede 92 6 26 var. tek kelimeyle mükemmel bir araç. iyiki mazdayi tercih etmişim diyorum. kısaca ablamın puntosu var. benim aracın çeyreği etmez :) ( donanımı saymıyorum)

Senin avatarı görünce aklıma geldi, Pazar günü IstanbulPark'da bir tane 929 vardı. Sen miydin ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 323 den sonra baska marka arac cok baktım kendi butceme göre aracların konfor ve donanımı hosuma gitmedi tekrar mazdaya döndüm..mazda keyfi baska  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

İmkan varsa Volvo 850 T5 yada 98 modele kadar S70 T5, maddiyat yetersizse 90 - 91 626

98 volvo s70 ile 8 takla attım ve hiç birşey yokmuş gibi arabadan indim. Allah ıma şükür tırnağım bile incinmedi. 626 nın verdiği sürüş zevkini ve kolaylığınıda hiç bir arabada bulamadım. Yeni modellere taş çıkartır. Şu anda 90 model 626 kullanıyorum. Sene 2016 arabam 26 yaşında ama hiçte öyle göstermiyor.

Bu güne kadar edindiğim tecrübelere dayanarak şahsi fikirlerimi paylaşmak istedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cidden baya rahat araçlar ve seri ama zamanın gerisinde kaldı donanım olarak. Bu aracı satın demek değil geliştirin ben öyle yapacağım elimizdeki malı sonuna kadar kullanmak bana en doğrusu geliyor

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

91 e kadar olan gd kasaları kullanmadım ama konforlu olduğu duruşundan görünüşünden belli 93 626 var bende ge kasa çok konforlu geliyor memnunum 😊

GALAXY J7

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bende yeni 90 model 626 aldım. Şirket araçları sebebi ve babamın arabaları olmak üzere 20 ye yakın araba kullandım ama hiçbiri Mazda kadar konforlu değil, tümsekten geçerken bile tık ses gelmiyor 26 yıllık arabadan. Hele yolda eski amerikanlar gibi yaylana yaylana gitmesi beni bitiriyor :) Benimki otomatik ve vites geçişlerine de bayıldım bu arabanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...