pancaro

Jant ve Lastik Parlatıcılar

lastik parlatıcı spreyler lastiğe zarar verirmi.bazıları en güzeli kullanmamak diyor.bazıları zararsız olduğunu söylüyor.birde jant temizleyici spreyler jantı zarar vermeden temizlermi.bu ürünleri kullanmak lastikleri ve jantları yıpratırmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla ben kendim kullanıyorum jant temizleyici bilindik markalar var tabiki onları tercih edebilirsiniz ama ben gibi bol bol kullanacaksanız biraz pahalıya gelebilir :) bi internet sitesinden alıyorum ben 4.5 lira gibi bi rakama markası elwax gayet güzel 2 yıldır hep bu üründen aldım hem ucuz hem işimi görüyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

detaylı araç temizliği yapan firmaların aldığı toptancıdan 3 litre aldım ben. 1'e 3 oranında su ekleyip 1 litre konsantreden 3 litre lastik parlatıcısı çıkarabiliyosunuz. ama ben 1'e 2 ekledim. ne de olsa fazla fazla var diye 8) litresini 10-12 tl ye almıştım yanlış hatırlamıyosam. lastik o kadar çok şeye temas ediyo ki, lastik parlatıcısı bunların yanında sütten çıkmış ak kaşık :) :) :) ben bugüne kadar bi zararını görmedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim mahalledeki temizlik malzemeleri satan bir dükkan var orda gördüm konsantre lastik parlatıcı diye 10litrelik bir bidonda bu ne abi ya dedim lastik parlatıcı dedi (lastik silikonu) diye geçiyormuş kilosu 8 tl deneme amaçlı 1 tl lik aldım rengi mavi katımsı su ekleyerek kullandım gayet memnun kaldım şimdi 1 ayda bir 1 tl lik alıyorum gayet güzel bir zararı olmayacağını söyledi abi yani ayrıca kapı iç basamakları ve ön tampondaki siyah yerlere sürüyorum güzel gözüküyor . jantları ise köpüklü fırça sürüyorum süngerli yıkamadan sonra tek tek elimi sokarak siliyorum kendi parlıyor zaten :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zararını görmedik diyorsunuz yani.teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.