Jump to content

Egzos Uzatması

tesla
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar,

forumda yeni sayılırım, daha önce farklı bir başlıkta belirtmiştim ancak net bir cevap alamadım.

aracıma egzos uzatması taktırmak istiyorum çünkü mevcut egzos çıkışının güzel görünmediğini düşünüyorum. bu arada arkadan güzel görünüp yandan çok çirkin görünen egzos uzatmalarından istemiyorum :)

şu llinkteki uzatmalar sizce nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-egzoz-ucu-universal-paslanmaz-celik-egzos-ucu-paslanmaz-celik-93293453/pasif-ilan/

yetkili servislerde satılan egzos ucunu kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?

ya da muadil bir ürünü ankara'da nereden temin edebileceğim konusunda fikir verebilirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şahsi fikrim sanayide bir egzozcuya gidip oradan en beğendiğiniz kafalığı seçmenizdir hemde ordan yan yana durdukları için deneme şansınız da olur teker teker deneyin hoşunuza gideni alın derim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şahsi fikrim sanayide bir egzozcuya gidip oradan en beğendiğiniz kafalığı seçmenizdir hemde ordan yan yana durdukları için deneme şansınız da olur teker teker deneyin hoşunuza gideni alın derim

Hem de fiyatı uygun olur...

8:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://s1355.beta.photobucket.com/user/Flamebrass/media/Mazda3/IMG_2160_zpsf6eb72d7.jpg.html?sort=3&o=6

Hosgeldin diyelim ozaman. Yukardaki linkte serviste satilan egzoz ucu var, ben kendi arabamda kullaniyorum ve bence gayet guzel duruyor hic sikayetim yok. Ha, 90 lira biraz pahalimi egzoz ucu icin? kesinlikle evet. Sanayiden daha ucuza bulursun ve istemedigin kadar cok var. Ama eger mazdadan almak istiyorum diyorsan gorunus bu.

Bana sorarsan, cift egzoz yaptirmayi dusunuyorsan onu yaptiricagin zamani bekle ve bunlarida o arada hallet.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba hos geldiniz ilk önce yetkili serviste satilan egzoz ucunu taktirdim bende yaklasik 2 senedir kullaniyorum ne bir deformasyon nede bir tangirti yapiyor ve piyasadaki cogu urunden daha hos ve kaliteli bence bir bakmani oneririm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende taktırmayı düşünüyordum.düz hali hiç hoşuma gitmiyor.bir arkadaşa sordum fikrini alayım diye.hiç gerek yok.çıkışı dar gelir. motoru boğarsın zarar verirsin dedi.bende vazgeçtim.resimlere baktım hepsi güzel duruyor gerçekten.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://s1355.beta.photobucket.com/user/Flamebrass/media/Mazda3/IMG_2160_zpsf6eb72d7.jpg.html?sort=3&o=6

Hosgeldin diyelim ozaman. Yukardaki linkte serviste satilan egzoz ucu var, ben kendi arabamda kullaniyorum ve bence gayet guzel duruyor hic sikayetim yok. Ha, 90 lira biraz pahalimi egzoz ucu icin? kesinlikle evet. Sanayiden daha ucuza bulursun ve istemedigin kadar cok var. Ama eger mazdadan almak istiyorum diyorsan gorunus bu.

Bana sorarsan, cift egzoz yaptirmayi dusunuyorsan onu yaptiricagin zamani bekle ve bunlarida o arada hallet.

hocam 90 tl olsa alırım servisten, ancak serviste satılan uzatma 150 tl .

bu arada sizin uzatma çok şık duruyor. bulabilirsem ondan alırım ben de.

tavsiyeler için teşekkürler.

1.6 benzinli için

paslanmaz çelik,uç kısmı parlak,yuvarlak tip,çap 76 mm

Parça Numarası: BBR1-V4-260

montaj hariç RRP, KDV dahil 150,47 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben sanayide bundan taktırdım.

Merhaba ben de bugün (oval sedan için) aynısını sanayide iyi bir ekzozcu da (matay ekzoz) 50 Tl. na taktırdım önce borunun ucundan 10 cm. kestirdim takılınca şık oldu aynı şekil. Abi makyajlamışsın ama ekzoz kel duruyor dediydi usta öncesinde orta susturucuyu ise geri taktırdım çünkü iyi olmadı çok mikar çiğ gaz kokusu sabah aracın içine dolduydu ve 100 km. de 12.8 Lt. yakmaya başladıydı.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şahsen oval güzel duruyor . bu arada 3 ay önce ivrindiye baraj kurmaya gelmiştik guzuyla :)

Hocam sorsaydın Mazda 3'lü birini arıyorum diye, gösterirlerdi yerimi. Tekrar gelirseniz beklerim. Bu arada, sizin yüzünüzden bizim işler de arttı:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fikir vermesi açısından;

Ben de böyle yaptırdım.

[smg id=7211]

[smg id=7210]

Yayınlama kardeşim şu fotoğrafları... Zaten bir türlü gidemedim şu İskender ustaya. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yayınlama kardeşim şu fotoğrafları... Zaten bir türlü gidemedim şu İskender ustaya. :)

İskender Usta dedin canım iskender çekti benimde :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...