pancaro

Mazda3 Sis Farı

Bunlar spor tamponlu mazda3' ler ondan dolayı değişik. Eski kasa makyajlının daha değişik mesela benim profil resimimden belli olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 2006 mazda comforda sis farı taktırmayı dusunuyorum 150 tl farların fıyatı kablosu lambası ıvır zıvır dahil ama endişem farı takacak usta arabanın anasını aglatırlar dıye korkuyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim kanaatım iyi usta bulmadan bu işlere kalkışmamak..

geçen sanayide bir ustaya gittim..(yalova sanaii)

kapı eşiklerinde ki mazda yazıları yanmıyor diye ....

elemanın daha işi görmeden hallederiz abi deyip ilk eşiği sökmesinde ki haşinliği görünce işi bıraktırdım....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben 2006 mazda comforda sis farı taktırmayı dusunuyorum 150 tl farların fıyatı kablosu lambası ıvır zıvır dahil ama endişem farı takacak usta arabanın anasını aglatırlar dıye korkuyorum 

kablolari falan herseyi hazir. ankara yildiz oto sanayiden sis fari alarak montajini yaptirabilirsin. birde direksiyon sinyal kolunu degistirmen gerek. yada orjinal olmasin diyorsan dugme taktiracaksin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler baktığım setin içersin de düğmesi var sanırım öylece takalım sinyal kolu baya para tutacak gibi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bazı mazdalarda görüyorum.sis farları krom.o şekilde yaptırsak ne kadara mal olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kablolari falan herseyi hazir. ankara yildiz oto sanayiden sis fari alarak montajini yaptirabilirsin. birde direksiyon sinyal kolunu degistirmen gerek. yada orjinal olmasin diyorsan dugme taktiracaksin

Sinyal kolunu değiştirmeden yapdıramazmıyız arka sis lambası için sinyal kolunda açma kapama için yer mevcut ona bağlayamazlar mı ne dersin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.